Катрага Оксана Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог
Лікар Катрага Оксана Володимирівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, надає послуги репродуктолога і акушера-гінеколога. Займається проблемою чоловічого і жіночого безпліддя, профілактикою і діагностикою порушень у роботі репродуктивної системи. В ході УЗ-обстеження візуалізує патології і новоутворення щитовидної залози, такий вид дослідження є невід'ємною частиною огляду вагітних.
Лікар працює в клініках:
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1

Дарья
На меня гинеколог Катрага произвела хорошее впечатление. Осмотр проводит уверенно и аккуратно. Анализами не перегружает. Лечение назначила по-существу. Лечение продолжаю, все идет по плану, эффект ощутим. Квалификация врача заслуживает уважения. Я довольна.
Карина
Как специалист Ольга Владимировна меня полностью устроила. Все проблемы и вопросы, с которыми я обращалась, успешно решались. Если требовалась консультация другого специалиста, она мне рекомендовала самого толкового в той области. Она мне помогла подлечить все женские проблемы. Благодаря ее профессиональному подходу и опыту я смогла забеременеть.
Специалист высокого уровня, профессионал своего дела, все очень доступно объясняет.

• 2012 р.- Київський медичний університет УАНМ;
  • 2014 р. — інтернатура на кафедрі "Акушерства, гінекології та перинатології" на базі Київського пологового будинку №1.

• 2015 р.-спеціалізація з "Ультразвукова діагностика".