Сторінка 12. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, займається лікуванням патологій ендокринної гінекології, шийки матки, хвороб органів малого тазу (ЗПСШ), веденням вагітних, клімактеричних розладів і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
Доктор Крушинська Олена Юзефівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає пацієнтам консультації щодо проблем зачаття і плануванні вагітності. Лікує захворювання жіночої репродуктивної системи. Курирує здоров'я пацієнтки протягом всієї вагітності. Надає допомогу під час пологів, консультує молоду маму в післяпологовий період.
31 рік досвіду
У компетенції фахівця діагностика і лікування хвороб жіночої репродуктивної системи.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог займається виявленням та лікуванням гінекологічних хвороб, інфекцій, патологій шийки матки, визначенням ризику розвитку раку на ранніх стадіях. Проводить операції на органах малого таза, здійснює медикаментозне припинення вагітності, виконує діагностику захворювань. На прийом до Жанни Вікторівни приходять при болях в нижній частині живота, при кровотечах, збої менструального циклу, патологічних виділеннях з піхви і інших захворюваннях жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16
Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Гінеколог другої кваліфікаційної категорії займається лікуванням і УЗ-діагностикою патологій жіночої сечостатевої системи. Спостерігає вагітних і надає послуги комплексної пренатальної діагностики. Веде консультативний прийом. Лікує запальні недуги, інфекції, хвороби шийки матки. Також компетентна в області ендокринної гінекології, займається питаннями безпліддя і аменореї на грунті гормональних збоїв.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Тетяна Феофанівна є експертом у діагностиці та лікуванні безпліддя, доброякісних пухлин жіночої статевої сфери, дизгормональних захворювань у жінок будь-якого віку. Здійснює профілактику та лікування порушень, пов'язаних з менопаузою. Тетяна Феофанівна є провідним вченим у сфері акушерства та гінекології. Фахівець заснувала школу ендокринної гінекології в Україні, з її ініціативи у клінічну практику українських акушерів-гінекологів були впроваджені органозберігаючі методи терапії міоми матки, у тому числі із застосуванням технології емболізації маткових артерій і всіляких інших мініінвазивних методик з використанням різних видів енергій.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-21
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог займається питаннями репродуктології, безпліддям і невиношуванням дитини у жінок з патологічними порушеннями. Веде прийом і огляд пацієнтів, здійснює супровід при вагітності, призначає діагностичні дослідження і терапію при захворюваннях. Автор 20 наукових статей. Пройшла стажування за кордоном. Складається в Українській асоціації репродуктивної медицини і Європейському співтоваристві репродукції людини і ембріології.
Гінеколог
Акушер-гінеколог вищої категорії, проводить лікувально-діагностичні процедури, спрямовані на виявлення та корекцію патологій жіночої статевої сфери. Займається лікуванням інфекційних і запальних недуг, в тому числі ЗПСШ. Консультує пацієнток з порушеннями гормонального фону, надає допомогу в боротьбі з безпліддям. Спостерігає жінок на будь-яких термінах вагітності, дає рекомендації щодо питань планування сім'ї. Володіє технікою лікування ерозії шийки матки та інших диспластичних процесів.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії, УЗД-фахівець. Надає послуги з лікування вульвита, вульвовагініту, дисплазії шийки матки, кіст яєчника, оофоріта, сальпінгіту, сальпінгооофоріта, синдром полікістозних яєчників і ін. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
Займається - профілактикою та лікуванням патології шийки матки - лікуванням та профілактикою інфекції, що передається статевим шляхом - лікування запальних процесів жіночих статевих органів - лікуванням порушень менструального циклу та клімактеричних порушень - діагностика причин та лікування безпліддя
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10