Криворук Марія Миколаївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Акушер-гінеколог Криворук Марія Миколаївна має 14-річний стаж роботи, першу категорію. Володіє навичками проведення ультразвукового дослідження, в тому числі протягом усього терміну вагітності. за допомогою УЗД вдається первинно виявити патологію в органі, простежити динаміку змін, а також спостерігати за станом плоду при вагітності. До компетенції доктора входить діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи (кольпіту, різних порушень менструального циклу, клімаксу, сальпінгіту, ендометриту, вагініту, безпліддя). Доктор проводить консультації з вибору методів контрацепції та профілактики інфекційних хвороб, що передаються при інтимному зв'язку. З діагностичною та лікувальною метою встановлює ВМС, виконує кольпоскопію і біопсію шийки матки.

Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203

18 квітня '19р.
Очень понравился прием у Марии Николаевны. внимательна, все доступно объясняет.остались только самые теплые впечатления. Обязательно буду советовать данного специалиста
Очень понравился прием у Марии Николаевны.узи на высшем уровне.все объяснила.остались только самые теплые впечатления. Обязательно буду советовать данного специалиста
Самый лучший в мире врач, который любит по истине свою работу.
Юлія
Марія Миколаївна є розумним та високопрофільним фахівцем. Завжди уважна, чуйна та добра. Я дякую Богу, що надав мені можливість зустрітися саме з нею. Завдяки їй я успішно завагітніла і була під наглядом та контролем постійно та цілодобово. Їй не байдужа доля кожного її пацієнта. Вона дійсно є тим лікарем, який любить свою професію. Крім того, не призначає зайві аналізи та препарити. Для мене, особисто, Вона залишиться найкращим лікарем.
Я очень скептически отношусь к докторам, поскольку уж очень много в их делах коммерции и практически нет квалифицированной помощи. К Марии Николаевне вернулась спустя 6 месяцев анализа консультации нескольких специалистов высших категорий нескольких ведущих клиник города Киева. Доктор описывает доступным языком все проблемы и связанные с ними последствия . Даёт дельные советы , касательно сопутствующих мероприятий для поддержания «сложной ситуации», не закидывает лишними анализами. В целом - рекомендую , специалист хороший, любящий и понимающий своё дело

• 2004 р. — ЛНМУ ім.Данила Галицького;
  • 2006 р. — сертифікат фахівця з акушерства і гінекології;
  • 2014 р. — сертифікат фахівця з УЗД.

• 2013 р. — "Репродуктивна ендокринологія", Київ;
  • 2016 р. — "УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології", Київ;
  • 2017 р. — "Основи репродуктології", Киив;
  • 2017 р. — "Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) і лікування при патології шийки матки"., Київ;
  • 2017 р. — "Перинатальна діагностика природженої і спадкової патології плоду в першому триместрі вагітності", Київ.

• Міжнародна Асоціація Фонд медицини плоду (FMF).