Іванів Галина Миколаївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.

Лікар працює в клініках:
Київ м. Обухів, вул. Каштанова, 13

Аліна
Іванів Галина Миколаївна, найкращий акушер-гінеколог. Перший раз в житті я потрапила дійсно до спеціаліста. Прийшовши на прийом, було зроблено повний огляд та УЗД. Взяла мазки. Чітко все пояснювала, дала поради щодо покращення жіночого здоров‘я. Отримавши результати аналізів, було виявлено інфекції, які тяжко лікуються. Іванів Г.М. назначила лікування яке тривало понад 1 місяць. Після лікування ми зробили повторні аналізи. Через декілька діб отримали хороші результати, де було чітко вказано, що лікування пройшло успішно. Раджу всім цього лікаря. Для себе зробила виняток, що якщо потрібно до гінеколога , то це має бути тільки Іванів Галина Миколаївна.
17.03.2017
30 листопада '-1р.
Когда почувствовала дискомфорт в области половых органов, записалась на прием к Галине Николаевне. Она меня осмотрела, взяла мазок на флору, сделала УЗИ органов малого таза. После всего этого она поставила диагноз «воспаление левого яичника». Галина Николаевна сразу назначила лечение. Курс лечения пройдён, я теперь здорова.
24.03.2017
30 листопада '-1р.
У Иванив Галины Николаевны я лечила дисплазию шейки матки. Это не хорошее заболевание, грозит ужасными последствиями. Поэтому я отнеслась серьёзно к лечению. Добросовестно прошла длительный курс лечения. Терапия дала позитивные результаты. Моё состояние улучшилось. Продолжаю наблюдаться у этого врача.

• Буковинський державний медичний університет;
  • Національна медична академія імені П. Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог