Дієтологи в Вінниці

Консультація дієтолога + підбір індивідуального харчування на 1 тиж + супровід дієтолога на 1 тиж в кліниці «Центр гастроентерології та дієтології» 1200
Обращусь еще раз (если будет нужно). Всем довольна!
01 червеня '16 г.
Вікторія
Віта Володимирівна просто чарівниця! Спасибі їй величезне за розроблену для мене систему харчування і досягнуті результати. Мені не віриться, що вага дійсно почала знижуватися.
07 листопада '16 г.
Дієтолог
Лікар Багрій Віта Володимирівна спеціалізується в області дієтології. Надає початкову та подальшу консультацію з приводу правильного харчування, здорового образу життя та корегування відхилень від норми ваги. Індивідуально підходить до вирішення проблем пацієнтів, призначая кожному свою дієту та комплекс фізичних вправ. Лікує ожиріння всіх стадій, допомогає у досягненні бажаної ваги, застосовуючи тільки медичні засоби лікування, що включають той чи інший тип технології здорового харчування. Надає подальшу консультацію після лікування та медичні поради фахівця.
Консультація 280/550/950 грн.