Шоколадне обгортання у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Шоколадне обгортання 450
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Шоколадне обгортання 450
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Шоколадне обгортання в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Ксенія, 21 листопада '16р.

• Шоколадне обгортання 450
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Богдан, 08 листопада '16р.

Вчасно потрапив до рук спеціаліста, тому вдалося уникнути видалення щитоподібої залози. Дуже радий, що все минулося. Відмічу, що у клініці не було метушні та безкінечних черг. Все організовано. Лікарі професійні та тактичні. Ще раз дякую за ефективне лікування.

• Шоколадне обгортання
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00