Атравматична чистка обличчя ― це безпечний і доволі ефективний метод очищення шкіри від відмерлих клітин, комедонів, шкірного сала, пилу, завдяки чому відбувається глибоке очищення пір, що в подальшому дозволяє шкірі не тільки краще дихати, але й вбирати в більш глибокі шари поживні компоненти косметичних засобів.
Підготовчі процедури
Перед атравматичним чищенням косметолог оглядає шкіру пацієнта для визначення її типу та виявлення проблем, після чого підбирає конкретний засіб. За день до сеансу проводять шкірний тест для виявлення можливої алергічної реакції. Невелика кількість пілінгової суміші наносять на ліктьовий згин і витримують час стандартної процедури. Протягом наступного дня спостерігають за реакцією шкіри. Алергія проявляється у вигляді сильного почервоніння, печіння, свербежу, що зберігаються протягом кількох годин.
Атравматична чистка обличчя
Спочатку шкіру обробляють косметичними засобами для кращого розкриття пір. Виконується атравматична чистка обличчя за допомогою ультразвукового, гальванічного, вакуумного апарата або очищувальної маски. Наноситься заспокійлива маска. Її мета ― закрити пори, вирівняти колір обличчя і наситити глибинні шари шкіри корисними речовинами. У кінці процедури обов'язково використовується захисний крем. Як правило, чистка проводиться з профілактичною метою не частіше одного разу на місяць. Сеанс займає від 30 до 90 хвилин.
Показання та протипоказання
Косметологи рекомендують процедуру при:
- розширених порах;
- відкритих і закритих сальних пробках (комедонах, акне);
- в'ялій, горбистій шкірі;
- зморшках;
- пігментних плямах.
Атравматичну чистку обличчя зараховують до щадних методик, бо вона має не дуже багато протипоказань. Серед них:
- індивідуальна непереносимість використовуваних засобів;
- схильність до алергії;
- дерматологічні захворювання: псоріаз, екзема, гнійничкове ураження шкіри, герпетична інфекція;
- келоїдні рубці;
- порушення цілісності шкіри (порізи, садна, опіки);
- великі родимки;
- новоутворення.
Наслідки
Після проведення процедури можливе загострення дерматологічних захворювань, нерідко з'являється алергічна реакція, причому в деяких випадках досить сильна.