Лазерна епіляція ніг у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Лазерная эпиляция ног «Персона Люкс, клиника эстетической медицины» 1300 - 1400 грн
Лазерна Епіляція жінок. Ноги 1700 грн
ЛЕ гомілки 830 грн

Лазерна епіляція ніг — це дія променя високої концентрації на шкіру ніг, що зумовлює знищення волосся внаслідок поглинання пігментом меланіном великої кількості світла. Через декілька тижнів волосини випадають. Не використовуються креми для гоління та інші хімічні речовини.

Підготовчі процедури

Перед лазерною епіляцією ніг не можна:

• видаляти волосся іншими методами епіляції (крім бриття);
  • засмагати впродовж 2 тижнів;
  • використовувати антибіотики із тетрациклінового ряду та медикаменти, які належать до фторхінолонів, протягом 2 тижнів;
  • наносити засоби, що містять спирт, упродовж 3 днів.

Лазерна епіляція ніг

Потужний промінь лазера поглинається меланіном, який знаходиться у підшкірній частині волосяної цибулини. Унаслідок хімічної реакції із світлової енергії утворюється теплова. Волосяна цибулина руйнується внаслідок точкової дії тепла, навколишня шкіра не пошкоджується. Щоб повністю видалити волосся, достатньо 4-8 сеансів — визначається в індивідуальному порядку. Процедура нетривала, пацієнт під час дії лазера почуває себе комфортно. Між першою та другою процедурою інтервал становить 4-6 тижнів, між наступними — зростає на два тижні.

Лазерний промінь проникає через волосяні фолікули на 1-4 мм та розсіюється. Має невелику потужність, тому не може проникнути безпосередньо у тканини шкіри, ковзаючи по її поверхні.

Показання та протипоказання

Показання:

• бажання мати гладеньку шкіру ніг;
  • значне подразнення внаслідок гоління;
  • запальні процеси шкіри ніг.

Протипоказання:

• цукровий діабет;
  • проблеми онкологічного характеру;
  • вагітність або лактація;
  • герпес, екзема, псоріаз та інші хвороби шкіри;
  • травми шкіри.

Наслідки

Результати після першого сеансу:

• видалення 15-40% небажаного волосся;
  • звуження чорних цяток;
  • омолодження та підвищення еластичності шкіри;
  • усунення врослого волосся;
  • зникнення подразнення та запальних процесів шкіри.
Знайдено 6 клінік

Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Myrosja Romanyk
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Yura Zapadenets
І тааак...)) Сьогодні закінчив курс видалення інфекційної бородавки, котру "цепанув" підчас Військових Навчань. Навчання закінчились в кінці серпня, проблема проявилась у вересні. Займався "самолікуванням" десь до кінця вересня. В Інтернеті знайшов інформацію, що це "стовбуровий мозоль". Почав його "лікувати" по всіх рецептах з Інтернету. Стало лише гірше. Дійшло до того, що з 2-ої половини вересня до другої половини жовтня я не міг ступити на ліву ногу. Варіанти самолікування закінчились, тому звернувся в цю клініку. Получилось так, що моєю проблемою займалась саме п. Мирослава Новосільська. Під час першого прийому вона мене "вбила" фразою: "Який нагніток/мозоль - це бородавка!". І тут понеслось. "Завдяки мені" процес лікування затягнувся до сьогодні. Багато чим обробляв нОги, багато чим намащував, пив різні вітаміни і т.д., АЛЕ, я від початку 2020-го року ТВЕРДО ступаю на ногу, і не відчуваю ЖОДНОГО болю. Від тої "інфекційної бородавки" не залишилось жодного сліду!!! І посторонніх відчуттів в місці її колишнього існування теж немає. Сказати що я задоволений - не сказати нічого. Так, ви там не купите препарат за 79грн, котрий вирішить ВСІ ваші проблеми, але та "економія котру проводив я" - веде за собою лише зайві витрати. Після вирішення моєї проблеми, я вважаю, що краще звернутись до професіоналів. Дякую, успіхів Вам, і Вашому колективу, котрий досить професійно підібраний!
Львів пл. Данила Галицького, 2
р.Галицький (Центр)
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Лазерна Епіляція жінок. Ноги 1 700
  • Лазерна Епіляція чоловіків. Ноги 2 300
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) ніг 1 400
4,3
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.