Електроепіляція — це спосіб видалення волосся за допомогою невеликих розрядів струму, спрямованих у ділянку фолікула.
Підготовчі процедури
Незадовго до проведення маніпуляції необхідно припинити видаляти волосся на обраній ділянці тіла, адже оптимальна довжина коливається від 4 до 6 міліметрів. Знеболювання проводиться двома способами. Метод ін’єкцій застосовується на невеликих ділянках і здійснюється лише лікарем. У цьому випадку пацієнту не варто пити каву й алкоголь за добу до сеансу, інакше анестезія подіє неповністю. Анестезія з використанням спеціальних мазей проводиться пацієнтом не пізніше ніж за годину до процедури. Місце нанесення мазі треба щільно обмотати тонкою стрейчевою плівкою, щоб туди не потрапило повітря.
Електроепіляція
Суть електроепіляції полягає в знищенні волосяних фолікулів і разом з ними клітин, що відповідають за ріст волосся. У волосяний канал вводиться тонка голка на глибину розташування цибулини, що гине в результаті впливу короткочасного імпульсу електричного струму.
Показання та протипоказання
Цей метод застосовується на всіх ділянках тіла та обличчя, крім пахвових западин (через скупчення великої кількості лімфатичних вузлів). Видаленню піддається волосся будь-якого типу та кольору.
Електроепіляція протипоказана при:
- захворюваннях крові;
- цукровому діабеті;
- онкологічних захворюваннях;
- ішемічній хворобі серця;
- носінні електрокардіостимулятора;
- перенесених інфарктах;
- гіпертонічній хворобі;
- схильності до утворення келоїдних і гіперпластичних рубців;
- гострих і хронічних захворюваннях шкіри;
- вірусно-інфекційних захворюваннях;
- вагітності та лактації;
- імплантації золотих ниток;
- гепатиті;
- непереносимості сплавів металів, що входять до складу голок та електричного струму.
Наслідки
Після процедури на місці волосинок з’являються скоринки, які потребують правильного догляду в період загоєння. Варто зазначити, що серед широкого спектра способів видалення волосся електроепіляція дає найтриваліший ефект. Волосся із загиблих цибулин ніколи не виростуть, однак виростуть із сусідніх фолікулів, щільність яких на шкірі становить близько 70 штук на 1 квадратний сантиметр. Одночасно в стадії активного росту знаходиться не більше 80% волосся, тому стовідсотковий результат від електроепіляції можна досягти лише після проведення циклу процедур з інтервалом в 1-2 місяці.