Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Комплексна чистка обличчя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Чистка обличя (ультразвукова та механічна) 400 грн
Комбінована чистка обличчя 590 грн

Комплексна чистка обличчя — це оптимально підібране для кожного типу та стану шкіри поєднання механічних та апаратних методів з елементами масажу, нанесенням лікувальної косметики і масок. У результаті отримуємо глибоке очищення шкіри, зменшення запалень, вирівнювання кольору, мікрорельєфу і контуру шкірних покривів.

Підготовчі процедури

Лікар оглядає проблемні ділянки, вивчає історію хвороби пацієнта і призначає додаткові дослідження. Перед процедурою шкіра очищується від косметики і бруду, наносяться спеціальні засоби. Після цього застосовують легкий пілінг і скрабування.

Комплексна чистка обличчя

Під час чистки з поверхні видаляються надлишки жиру, рогові лусочки, омертвілі клітини. Спочатку проводиться ультразвукова обробка, при якій активується регенерація, синтез еластину й колагену. На шкіру наносяться вітамінізовані маски, що повертають м'якість, усувають в'ялість й ознаки старіння. Потім роблять гальванізацію по масажних лініях, яка дарує повне відновлення тканини і створює фундамент для нормального припливу крові. Іноді в завершальній стадії використовують холодотерапію, яка звужує пори, знімає набряклість. Закінчують сеанс нанесенням живильної та зволожуючою суміші. Після чистки потрібно уникати куріння, вживання спиртних напоїв, а також відмовитися від відвідування басейну, сауни, лазні або солярію.

Показання та протипоказання

Проведення маніпуляції рекомендовано пацієнтам з:

 • жирною шкірою;
 • схильністю до частих висипань;
 • зниженою пружністю, еластичністю та пористістю;
 • чорними точками.

Цю процедуру не проводять у таких випадках:

 • сильні запалення;
 • висипання;
 • подразнення;
 • дерматити;
 • алергія;
 • підвищена крихкість кровоносних судин.

Наслідки

У разі недотримання правил проведення маніпуляції може відбутися розвиток шкірних захворювань, почервоніння, пігментація, припухлість окремих ділянок обличчя.

46
8,0
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
 • Чистка обличя (ультразвукова та механічна) 400
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,4
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Медико-косметологічний центр "Зозулька" понад 15 років займається оздоровленням та омолодженням обличчя та шкіри. В центрі працюють лише кваліфіковані лікарі: пластичний хірург, дерматовенеролог, косметолог.
 • Комбінована чистка обличчя 590
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
 • Комплексна чистка обличчя
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
7,5
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
 • Комплексна чистка обличчя
Працює з 09:00-16:00