Комплексна чистка обличчя — це оптимально підібране для кожного типу та стану шкіри поєднання механічних та апаратних методів з елементами масажу, нанесенням лікувальної косметики і масок. У результаті отримуємо глибоке очищення шкіри, зменшення запалень, вирівнювання кольору, мікрорельєфу і контуру шкірних покривів.
Підготовчі процедури
Лікар оглядає проблемні ділянки, вивчає історію хвороби пацієнта і призначає додаткові дослідження. Перед процедурою шкіра очищується від косметики і бруду, наносяться спеціальні засоби. Після цього застосовують легкий пілінг і скрабування.
Комплексна чистка обличчя
Під час чистки з поверхні видаляються надлишки жиру, рогові лусочки, омертвілі клітини. Спочатку проводиться ультразвукова обробка, при якій активується регенерація, синтез еластину й колагену. На шкіру наносяться вітамінізовані маски, що повертають м'якість, усувають в'ялість й ознаки старіння. Потім роблять гальванізацію по масажних лініях, яка дарує повне відновлення тканини і створює фундамент для нормального припливу крові. Іноді в завершальній стадії використовують холодотерапію, яка звужує пори, знімає набряклість. Закінчують сеанс нанесенням живильної та зволожуючою суміші. Після чистки потрібно уникати куріння, вживання спиртних напоїв, а також відмовитися від відвідування басейну, сауни, лазні або солярію.
Показання та протипоказання
Проведення маніпуляції рекомендовано пацієнтам з:
- жирною шкірою;
- схильністю до частих висипань;
- зниженою пружністю, еластичністю та пористістю;
- чорними точками.
Цю процедуру не проводять у таких випадках:
- сильні запалення;
- висипання;
- подразнення;
- дерматити;
- алергія;
- підвищена крихкість кровоносних судин.
Наслідки
У разі недотримання правил проведення маніпуляції може відбутися розвиток шкірних захворювань, почервоніння, пігментація, припухлість окремих ділянок обличчя.