ABR пілінг у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
ABR пилинг 580 грн

ABR пілінг ― це серединний комбінований пілінг, здебільшого використовується для проблемної жирної шкіри. Вважається кращим способом для корекції шкірних покривів після акне й застійних плям. Належить до поверхневих пілінгів на основі фруктових кислот і ретинолу, також містить вітаміни, мінерали й екстракти різних рослин, які покращують обмін речовин у верхніх шарах шкіри.

Підготовчі процедури

За тиждень до проведення процедури варто почати використовувати гелі та лосьйони з гліколієвою кислотою (вона посилює ефект від процедури).

ABR пілінг

Фахівці-косметологи радять проходити цю процедуру або взимку, або ранньою весною, коли немає сильного впливу сонця на клітини шкірних покривів.

Протокол процедури виконання ABR-ексфоліації передбачає послідовне виконання дій:

• очищення шкірного покриву за допомогою іхтіолового або азуленового мила;
  • шкіра обличчя, шиї і декольте просочується і злегка масажується за допомогою тонізуючого лосьйону;
  • нанесення пілінгового ABR-складу;
  • повторне нанесення пілінгового складу на проблемні ділянки через п'ять хвилин після першого нанесення (час експозиції становить близько 20 хвилин);
  • зняттям суміші за допомогою холодної води і м'якої тканини;
  • нанесення нейтралізуючого складу;
  • зняття нейтралізуючого складу за допомогою холодної води і м'якої тканини;
  • нанесення відбілюючої, протизапальної, антисептичної маски;
  • тонізація шкіри азуленовим лосьйоном;
  • нанесення на шкіру пантенола та зволожуючого крему з функцією гальмування меланогенеза.

Показання та протипоказання

Показаннями до процедури можна вважати:

• вугровий висип;

• період лактації;
  • підвищена фоточутливість;
  • інтенсивна інсоляція;
  • захворювання щитоподібної залози;
  • деякі шкірні захворювання (псоріаз, атопічний дерматит, екзема);
  • порушення цілісності шкірного покриву;
  • онкозахворювання.

Наслідки

До ускладнень, які зберігаються протягом 8-10 днів, можна зарахувати явища:

• гіперемії;
  • пастозності та набряку;
  • дегідратації епідермісу;
  • формування геморагічних кірок;
  • виникнення невеликих гнійних елементів;
  • сильного великопластинчатого лущення;
  • герпетичної інфекції.
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
Фрич Марія, 23 березеня '17р.

Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.

Працює з 10:00-19:00
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
Ольга, 19 листопада '16р.

Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!

Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• ABR пилинг 580
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

Працює з 08:00-19:00