Лазерна епіляція брів у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерна епіляція міжбрівної ділянки 75 грн

Лазерна епіляція брів — це косметологічна процедура виправлення їх природної форми за допомогою лазерного випромінювання, що припиняє ріст зайвого волосся. Цю методику застосовують при густих бровах, які зростаються на переніссі та мають неестетичний вигляд. Можливо, що після лазерної операції волосинки знову не відростуть, тому з особливою увагою потрібно підійти до питання вибору форми брів.

Підготовчі процедури

За 2 тижні до лазерної епіляції не рекомендується:

• засмагати;
  • вищипувати волосинки;
  • приймати антибіотики тетрациклінового типу.

Слід проконсультуватися із лікарем, щоб той упевнився у відсутності протипоказань та узгодив зручний для пацієнта час проведення цієї маніпуляції.

Лазерна епіляція брів

Перед процедурою пацієнту одягають захисну маску та окуляри, щоб попередити потрапляння волосся на ділянку впливу. Далі під дією лазерного променя світлова енергія перетворюється на теплову та руйнує волосяні цибулини. Увесь процес займає 10-15 хвилин та не викликає сильних больових відчуттів у порівнянні із мануальним видаленням пінцетом. Для досягнення кращого результату рекомендують повторити сеанс та остаточно закріпити бажану форму брів.

Показання та протипоказання

Передумови до проведення маніпуляції:

• суцільна «моноброва» на переніссі;
  • надання бажаної форми та густоти.

Протипоказання до лазерної епіляції:

• онкологічні/гематологічні захворювання;
  • хвороби в стадії загострення;
  • цукровий діабет.

Наслідки

Пацієнт позбавляється небажаного волосся та отримує рівномірну форму брів. Відразу після епіляції можливе почервоніння шкіри, що через декілька годин безслідно мине.

Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція брів 120
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лазерна епіляція брів
Працює з 08:00-19:00