Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лазерне видалення рубців у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи

Лазерне видалення рубців — це безпечна, безболісна та ефективна процедура розгладжування рубців із використанням лазера. За допомогою лазерної технології рубці розсмоктуються дуже швидко, не роблять шкідливого впливу, не пошкоджують здорові клітини і не тягнуть за собою розвиток побічних ефектів.

Підготовчі процедури

За 2 тижні до лікування не можна засмагати, відвідувати солярій, проводити хімічний пілінг.

Лазерне видалення рубців

У першу чергу лікар проводить огляд пацієнта та визначає методику лікування залежно від стану шкіри і типу рубця. Суть маніпуляції полягає в точковому впливові на задану глибину, безпосередньо на рубцеву тканину. Відбувається активізація і прискорення процесу виробництва власного колагену, внаслідок цього рубці розгладжуються і вирівнюються з поверхнею шкіри. Частота імпульсу і сила енергії променя визначається в індивідуальному порядку. Сам процес видалення шраму контролюється спеціальним медичним комп'ютерним обладнанням.

Показання та протипоказання

Лазеротерапія рекомендується пацієнтам із рубцями, які з'явилися в результаті механічного пошкодження.

Протипоказання для лазерного видалення рубців:

 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • хронічні та часті хвороби шкіри й сполучної тканини;
 • гострі запальні захворювання;
 • онкологічні й інфекційні захворювання в загостреній фазі;
 • вагітність, період лактації;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Наслідки

Після процедури можуть спостерігатися больові відчуття і набряклість, боятися яких не варто, вони самостійно пройдуть протягом одного-двох тижнів. Реабілітація триває близько 5-7 днів. У цей період необхідно відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень, заборонено протирати рубець спиртовмісними засобами, відвідувати лазні, сауни, басейни. Обов'язково слід приймати антибактеріальні препарати та користуватися дерматологічною косметикою, спрямованою на поліпшення епітелізації та захисту від ультрафіолетових променів. Протягом місяця після лазеротерапії треба захищати ділянку рубця від впливу сонця, не пересушувати шкіру і користуватися зволожуючими засобами.

57
8,0
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
 • Лазерне видалення рубців
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
7,6
Львів вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Клініка пластичної та естетичної хірургії створена у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.
 • Лазерне видалення рубців
Працює з 09:00-16:00
7,2
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
 • Лазерне видалення рубців
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,1
Львів пр-т. Чорновола, 1
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії оказує медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
 • Лазерне видалення рубців
Працює з
Пн: 10:00-12:00 Ср: 10:00-12:00 Пт: 10:00-12:00