Міостимуляція тіла ― це метод лікування, що передбачає вплив на організм електроенергії через спеціальні електроди, які накладаються на тіло. У косметології процедуру використовують для позбавлення від надлишкового жиру й целюліту, а також для боротьби з віковими змінами ― поліпшення стану й зовнішнього вигляду шкіри.
Підготовчі процедури
Варто пройти медичне обстеження та отримати консультацію лікаря-косметолога. До початку міостимуляції можна зробити скабування або легкий пілінг, потрібно зняти всі металеві предмети (ланцюги, сережки і т. д.).
Міостимуляція тіла
В основі методу лежить вплив слабкого електричного струму на тканини й органи. Слід зазначити, що шкіра людини має обмежену струмопровідність. Електричні імпульси впливають на нервові закінчення, розташовані у поверхневих шарах епідермісу, змушуючи м'язову тканину активно скорочуватися. Ця процедура значно прискорює трофічні процеси: до тканин надходить велика кількість крові, збагаченої киснем та іншими поживними речовинами. Поліпшується потік лімфи, посилюються локальні процеси ліполізу. Основна перевага міостимуляції полягає у тому, що задіюються навіть важкодоступні групи м'язів.
Показання та протипоказання
Показано проведення процедури при:
- в'ялості шкірних покривів;
- зниженні м'язової пружності (особливо при реабілітації);
- целюліті;
- ожирінні на початкових етапах;
- захворюваннях із порушенням кровообігу;
- застої лімфи.
Протипоказана процедура при:
- схильності до кровоточивості;
- каменях у нирках, сечовому або жовчному міхурі;
- гострих гнійних запальних процесах;
- імплантованому кардіостимуляторі;
- тромбофлебіті (у зоні впливу);
- онкологічних патологіях;
- порушеннях кровообігу;
- нирковій та печінковій недостатності;
- вагітності та лактації;
- системних захворюваннях крові;
- туберкульозі легень та нирок;
- шкірних захворюваннях у гострій фазі;
- гіперчутливості до імпульсного струму;
- гострих внутрішньосуглобових пошкодженнях.
Наслідки
Після процедури в місцях прикладання електродів може проявитися почервоніння шкіри, яке швидко проходить. Можливі алергічні реакції, пов'язані з індивідуальними особливостями організму. При неповному приляганні електродів можуть виникнути електричні опіки.