Лазерна епіляція стегон у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерная эпиляция бедер 650 грн

Лазерна епіляція стегон — це усунення небажаного волосся завдяки дії світлового променя. Після перших сеансів волосини рідшають, тоншають та світлішають. Ефект досягається внаслідок перетворення світлової енергії на теплову. При лікуванні захворювань та дефектів шкіри застосовується відновлююча дія, а при епіляції — руйнівний вплив.

Підготовчі процедури

Перед лазерною епіляцією стегон:

• не засмагати впродовж 14 днів;
  • не видаляти волосини;
  • не мастити шкіру спиртовмісними розчинами;
  • підстригти волосини до довжини у 2-3 мм.

Пацієнт повинен пройти консультацію та виконати індивідуальні рекомендації. Лікар визначає тип та чутливість шкіри. У разі наявності протипоказань у проведенні послуги можуть відмовити.

Лазерна епіляція стегон

Лазер послідовно спрямовується на проблемні ділянки. Унаслідок взаємодії променя світла із пігментом меланіном відбувається знищення волосини із середини. На ділянках стегон оброблені волосини випадають упродовж кількох тижнів, але активізуються нові, які раніше перебували у стані, схожому на сплячку. Це пов’язано із тим, що на випромінювання реагують лише волосини, які ростуть та, відповідно, мають високу концентрацію меланіну. Таких одночасно від 20 до 30%. Щоб отримати стійкий ефект, потрібно 5-10 сеансів, інтервал між ними — 1-2 місяці. Тривалість однієї процедури — 25 хвилин. Лазерну епіляцію стегон раціонально поєднувати із усуненням волосся у зоні бікіні. Під час процедури пацієнт відчуває тепло. Якщо наявний низький больовий поріг, проводять знеболення спеціальним гелем, спреєм із анестетиком або кремом.

Показання та протипоказання

Показання:

• надмірний ріст волосся;
  • неестетичний вигляд.

Протипоказання:

• онкологічні проблеми;
  • цукровий діабет;
  • серцево-судинні захворювання;
  • запальні процеси або системні захворювання організму;
  • родимки;
  • вагітність та період лактації.

Наслідки

Волосся випадає та зчищається спеціальним скрабом.

Після процедури:

• не засмагати протягом 2 тижнів;
  • не втирати спиртовмісні засоби;
  • наносити спеціальний відновний засіб упродовж 3 днів;
  • не мити спину гарячою або хлорованою водою протягом 3 днів.
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція стегон 750
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

• Лазерна епіляція стегон 800
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лазерна епіляція стегон
Працює з 08:00-19:00