Плазмоліфтинг голови — це покращення стану шкіри голови та волосяного покрову в результаті ін’єкцій плазми. Допомагає подолати лупу та випадіння волосся. Оскільки використовується плазма пацієнта, відсутні алергічні реакції. Перед процедурою потрібно проконсультуватись у трихолога, щоб уникнути негативних наслідків у результаті наявності протипоказань.
Підготовчі процедури
Не пізніше 30 днів перед плазмоліфтингом голови пацієнт здає загальний аналіз крові. Проходить дослідження на стан шкіри, волосся та наявність захворювань хронічного характеру. Декілька днів до процедури потрібно вживати більше води, не споживати алкоголь та жирні страви. Маніпуляцію проводять натщесерце.
Лікар інформує про можливі побічні ефекти та дієвість процедури. У разі наявності протипоказань, у проведенні процедури відмовляють.
Плазмоліфтинг голови
Пацієнт здає кров, яку поміщають у центрифугу. Отримують багату на еритроцити плазму. Проблемні ділянки голови обробляють антисептиком. Шприцом із тонкою голкою здійснюють ін’єкцію на глибину до 1 мм. Більше недоцільно, оскільки шкіра на голові має невелику товщину. Процедура практично не викликає відчуття болю та дискомфорту.
Показання та протипоказання
Показання:
- пошкодження та випадіння волосся;
- сповільнений ріст волосся;
- тонкість та сухість волосся;
- облисіння;
- себорейний дерматит;
- сухість та жирність шкіри голови;
- лупа та свербіж.
Протипоказання:
- проблеми онкологічного характеру;
- застосування нестероїдних протизапальних препаратів упродовж 2 діб перед маніпуляцією;
- депресія;
- понижений рівень тромбоцитів;
- гіпофібриногенемія;
- вагітність та годування грудьми;
- слабкий імунітет;
- синдром тромбоцитарної дисфункції;
- ін’єкції кортикостероїдами.
Наслідки
Уже після першого сеансу наявний позитивний ефект. Щоб отримати тривалу дію, потрібно від 2 до 5 сеансів. Імовірність зараження патогенними вірусами та бактеріями мінімальна, оскільки використовуються одноразові стерильні голки та кров самого пацієнта. Період реабілітації відсутній, тому можна одразу повертатись до звичайної діяльності. У рідкісних випадках наявні больові відчуття, які долаються спеціальними мазями.