Дарсонвалізація обличчя — це вплив на шкіру точкових розрядів змінного струму, що дозволяє досягти місцевих і сегментарних змін на глибокому рівні. За допомогою іонізації і слабкого ультрафіолетового випромінювання відбувається пригнічення розвитку мікроорганізмів (протизапальний ефект).
Підготовчі процедури
Перед процедурою шкіра очищується від косметики і бруду, висушується, наноситься спеціальний тальк для ковзання або крем для посилення ефекту. На ділянку впливу не наносять косметичні засоби зі спиртом чи кислотами, оскільки це може призвести до опіку. Не можна застосовувати матеріали, які не сумісні з ультрафіолетовим випромінюванням.
Дарсонвалізація обличчя
Проводиться контактна чи дистанційна дарсонвалізація обличчя. При контактному методі грибоподібний електрод переміщається за масажними лініями. При дистанційному — електрод не стикається зі шкірою (до 8 мм) або періодично відривається від неї. Так створюється іскровий розряд у потрібних місцях. Також застосовується лабільний чи стабільний вплив. У першому варіанті електрод переміщають уздовж або над проблемною зоною, при цьому захоплюючи велику площу впливу. У другому варіанті при нерухомому вакуумному електроді відбувається вплив на конкретні дефекти шкіри. Інтенсивність струму поступово збільшується до відчуття тепла. Для отримання максимального ефекту проводиться 20 процедур щодня або через день.
Показання та протипоказання
Дарсонвалізація обличчя рекомендована в таких випадках:
- проблемна шкіра з вугрями;
- фурункульоз;
- шрами та рубці;
- дерматит;
- папіломи;
- ознаки старіння (в’ялість, розтяжки);
- себорея, підвищена жирність;
- мімічні та вікові зморшки;
- набряклість.
До протипоказань належать:
- злоякісні і доброякісні новоутворення;
- вагітність;
- порушення згортання крові;
- туберкульоз легенів;
- гнійні процеси;
- купероз;
- захворювання серцево-судинної системи;
- наявність кардіостимулятора.
Наслідки
Трапляються випадки, коли після декількох процедур стан шкіри погіршується. Таким чином, відбувається активація регенераційних можливостей шкіри. Цього не слід лякатися, бо вже через 5-7 процедур шкіра стане свіжою й підтягнутою. Після такої маніпуляції спостерігається покращення процесів обміну в тканинах, відновлюється водний баланс, нормалізується кровообіг, зміцнюються м'язи, а це поступово призводить до поліпшення контурів та овала обличчя.