Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лазерна епіляція сідниць у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерна Elos-епіляція сідниць 990 грн

Лазерна епіляція сідниць ― це косметологічна процедура з видалення небажаного волосся в ділянці від попереку до верхньої частини стегон за допомогою лазера.

Підготовчі процедури

За два тижні до виконання процедури варто відмовитись від засмаги, користування спиртовмісними косметичними засобами, прийому препаратів, що розріджують кров. Рекомендовано пройти медичне обстеження й тести на алергічні реакції.

Лазерна епіляція сідниць

Руйнування волосяних фолікулів досягається шляхом деструктивного впливу на них лазерного випромінювання. Спалах лазера спрямований на пігмент меланін, не порушуючи цілісність і здоров'я шкірного покриву. Динамічна система охолодження робить проходження процедури безболісним і приємним, що важливо для будь-якої людини. Випромінювання проникає в шкіру лише на кілька міліметрів, дозволяючи назавжди усунути волосся. Відчути високий результат вдається вже після першої процедури ― волосяний покрив сідниць помітно рідшає, волоски випадають, слабнуть і стоншуються. Епіляційний курс дозволить зробити шкіру сідниць шовковистою раз і назавжди. Епіляція сідниць проводиться швидко, ефективно і безповоротно. Терпіти біль пацієнтові не доведеться, бо працює вбудована система охолодження. При найменшому дискомфорті лікар локально проведе додаткове знеболювання і продовжить сеанс. Одноразова маніпуляція обробки сідниць триває 25-30 хвилин, для повного усунення волосся в цій ділянці буде потрібно близько 5 сеансів із проміжком між ними в місяць-півтора.

Показання та протипоказання

Протипоказаннями до проведення процедури вважають:

 • наявність на шкірі свіжої засмаги;
 • проходження курсу антибіотиків, зокрема тетрацикліну менш ніж за 14 днів до сеансу;
 • цукровий діабет останньої стадії;
 • захворювання імунної системи, зокрема онкологічного характеру;
 • наявність захворювань шкіри;
 • герпес в активній стадії;
 • пік інфекційних та вірусних захворювань;
 • втручання хірургічного характеру в зону, потенційну для епіляції, менше ніж за 3 місяці;
 • вагітність та період лактації.

Наслідки

До побічних ефектів лазерної епіляції належать біль, перифолікулярний набряк та еритема шкіри оброблюваної ділянки, які виникають через кілька хвилин після впливу, проходять протягом декількох годин і не вимагають лікування.

14
8,0
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
 • Лазерна Elos-епіляція сідниць 990
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Працює з 10:00-19:00
7,1
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
 • Лазерна епіляція сідниць 550
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
7,1
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
 • Лазерна епіляція сідниць 500
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00