Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лазерна епіляція чола у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерна Elos-епіляція чола 350 грн

Лазерна епіляція лоба — це видалення надлишкового волосся по лінії лоба шляхом незворотного руйнування волосяних цибулин імпульсами лазерного світла. Енергія лазерного імпульсу, що поглинається меланіном стрижнів волосся, викликає нагрівання і руйнування цибулин, які їх живлять.

Підготовчі процедури

До та після епіляції не слід зловживати сонячними ваннами і відвідуванням солярію протягом 10-14 днів. Не видаляти волосся на лобі за допомогою воску та різних спеціальних косметичних засобів, не вискубувати разом із фолікулом. У день відвідування косметолога зайві волоски потрібно виголити, ретельно змити косметику чи не користуватися нею в цей день.

Лазерна епіляція лоба

Видалення волосся на лобі відбувається шляхом безконтактного впливу лазера безпосередньо на волосяні фолікули. Під впливом лазерного випромінювання всередині волосяного стрижня і кореня відбувається деструкція біологічно-активних речовин, унаслідок чого волосся повністю гине без найменшої можливості до відновлення. Лазерний промінь взаємодіє тільки з тим волоссям, яке на момент епіляції знаходиться у стадії активності, тому для отримання максимального ефекту потрібно від 4 до 8 процедур.

Показання та протипоказання

Процедура ефективна при проблемі низького лоба, коли лінія росту волосся розташована близько до брів. Лазерна епіляція візуально збільшує лоб, надаючи більш відкрите, привітне обличчя. Протипоказано проводити лазерну епіляцію лоба за наявності шкірних, інфекційних, онкологічних, серцево-судинних хвороб, а також інших захворювань у стадії загострення і рецидивів. Небажано піддаватися впливу лазера при цукровому діабеті, прийомі певних ліків, індивідуальній непереносимості, а також під час вагітності та годування груддю.

Наслідки

Після процедури зберігатимуться невелике почервоніння шкіри і набряклість, які через кілька годин пройдуть. Нагрівання волоса відбувається лише на якусь частку секунди, при цьому вірогідність отримання опіків і пошкоджень шкіри відсутня. Процес епіляції проходить швидко і безболісно, а система охолодження ефективно знижує больові відчуття.

10
8,0
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
  • Лазерна Elos-епіляція чола 350
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Працює з 10:00-19:00