Лазерна епіляція підборіддя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерная эпиляция подбородка 180 грн

Лазерна епіляція підборіддя — це лікувальний та косметичний вплив на шкіру підборіддя в результаті точкової дії лазера. Чоловікам виправляє лінію росту волосин, а жінкам допомагає позбутись неестетичної “борідки”. Процедура безболісна, безпечна, ефективна та має тривалий ефект. Допомагає позбутися врослих волосин та подразнення шкіри. Результат перших сеансів — зменшення швидкості росту волосся, після завершення курсу — відсутність небажаної рослинності. Причини росту додаткового волосся у жінок — генетична схильність або порушення у діяльності ендокринної системи. У першому випадку може застосовуватись лише епіляція, у другому — потрібно звертатись до ендокринолога. Проблема спричиняється внаслідок збільшення кількості тестостерону під час гінекологічних хвороб або статевого дозрівання жінки.

Підготовчі процедури

Лікар обстежує на наявність протипоказань, визначає тип та чутливість шкіри до лазера. Пацієнту перед процедурою забороняється засмагати та натирати підборіддя засобами, що містять спирт.

Лазерна епіляція підборіддя

Лікар направляє лазер на стрижні волосин. Унаслідок нагрівання меланіну відбувається руйнування волосяного фолікула. Через декілька тижнів волосини відпадають та не відростають знову. Процедура безболісна, нетривала та не залишає шрамів та рубців.

Показання та протипоказання

Показання — бажання усунути небажане волосся на підборідді.

Протипоказання:

• запальні процеси шкіри підборіддя;
  • псоріаз;
  • склеродермія;
  • злоякісні новоутворення;
  • екзема;
  • вітіліго;
  • міхурні дерматози;
  • нейродерміт;
  • вагітність або лактація.

Наслідки

Після процедури:

• не перебувати під прямими сонячними променями впродовж 2 тижнів;
  • застосовувати сонцезахисні засоби протягом 2 тижнів;
  • не вмивати підборіддя гарячою водою впродовж 3 днів;
  • не наносити на оброблену ділянку шкіри засоби, що містять спирт.

Один сеанс лазерної епіляції дозволяє усунути більшість видимих волосин. Результат повного курсу — відсутність волосин на підборідді та естетичний вигляд.

Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція підборіддя 180
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

• Лазерна епіляція підборіддя 190
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лазерна епіляція підборіддя
Працює з 08:00-19:00