Лазерна епіляція живота у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Послуга Ціна
Лазерна епіляція білої лінії живота 180 грн

Лазерна епіляція живота ― це популярна косметологічна процедура з видалення небажаного волосся в абдомінальній зоні за допомогою лазера. Перевага цього методу над депіляцією та іншими методами епіляції у тому, що лазер руйнує волосяну цибулину і не дає волоссю рости. Більш того, волосся, яке перебувало у фазі росту, випаде вже під час процедури, а решта стає більш м'яким, тонким, росте набагато повільніше.

Підготовчі процедури

Рекомендації щодо підготовки до процедури:

• заборона на засмагу за 2 тижні до епіляції;
  • видалення волосся тільки за допомогою бритви за 2 тижні до епіляції і в проміжках між сеансами;
  • повне медичне обстеження та консультація косметолога.

Лазерна епіляція живота

Лазерна епіляція живота займає близько години. Шкіра в цій зоні відрізняється підвищеною чутливістю, відгуки пацієнтів свідчать про больові відчуття. Для досягнення 100%-ого ефекту потрібно проходження курсу, що складається з 4-7 процедур, перерва між кожною з них повинен становити не менше одного місяця.

Волоски на білій лінії живота вимагають особливого підходу. У жінок найчастіше вони бувають досить світлими і м'якими (пушковими), у зв'язку з чим піддаються впливу лише певних лазерів:

• олександритовому (до переваг зараховують ефективність, знижений ризик опіків, високу швидкість виконання маніпуляцій; принцип дії побудований на руйнуванні меланіну — пігменту, що відповідає за колір волосся);
  • неодимовому (світлові імпульси впливають не на меланін, а на судини, що живлять волосся ― під впливом тепла вони запаюються, а волосся залишається без необхідних корисних речовин, що й призводить до його руйнування).

Чоловіки та жінки з темним густим волоссям можуть скористатися й іншими типами лазерів.

Показання та протипоказання

Не радять проводити процедуру при:

• вагітності та годуванні дитини груддю;
  • цукровому діабеті;
  • наявності злоякісних пухлин;
  • непереносимості лазерних (світлових) імпульсів;
  • тяжкому перебігу захворювань будь-якого характеру;
  • екземі, псоріазі, шкірних захворювання в гострій формі, що з'явилися на животі;
  • епілепсії;
  • туберкульозі в активній стадії;
  • підвищеній чутливості шкіри;
  • свіжій засмазі;
  • скупченні родимок на животі.

Наслідки

Негативними наслідками епіляції можуть бути:

• почервоніння шкіри;
  • підвищення чутливості, болючість;
  • набряклість;
  • опіки;
  • алергічні висипання;
  • поява підвищеної пігментації;
  • запалення волосяних фолікулів.
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Персона Люкс, 14 червеня '17р.

Доброго дня п. Діана. Дякуємо Вам за відгук. Ми обов'язково візьмемо його до уваги та виправимо ситуацію, для того, щоб ваш візит в клініку Персона Люкс був максимально комфортним, а якість послуг була на найвищому рівні!

Працює з 10:00-19:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція живота 220
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

• Лазерна епіляція живота 450
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лазерна епіляція живота
Працює з 08:00-19:00