Лазерна епіляція рук у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Лазерная эпиляция рук «Эстет центр, косметологический центр» 500 грн
Лазерна Епіляція жінок. Руки 770 грн

Лазерна епіляція рук ― це косметологічна процедура з видалення небажаного волосся на руках за допомогою лазера. Може виконуватися як від кисті до ліктя, так і від ліктя до плеча. Після повного курсу лазерної епіляції пацієнт позбувається волосся надовго. При цьому корекцію потрібно буде робити тільки 1-2 рази на рік або ж за власною потребою.

Підготовчі процедури

За 2 тижні перед процедурою не рекомендується засмагати, користуватися косметичними засобами, що містять спирт, приймати препарати, які розріджують кров. Варто пройти медобстеження й алергопроби.

Лазерна епіляція рук

Лазерна діодна епіляція дозволяє ефективно й практично без неприємних больових відчуттів позбутися волосся на руках. Лазер руйнує волосяні фолікули, тим самим унеможливлюючи зростання нового волосся. Крім того, вплив дозволяє провести високоефективну епіляцію волосся будь-якого відтінку та структури, не порушує цілісність шкірних покривів, не залишає опіків і не викликає рубцювання. При цьому больові відчуття в зоні росту волосся на руках майже відсутні. Якщо ж пацієнт має високий поріг чутливості, зону можна знеболити. Для повного видалення волосяного покриву на руках досить 3-4 процедур з інтервалом в 1 місяць. Під час маніпуляції клієнт найчастіше лежить на кушетці у зручній позі. Очі захищені окулярами, щоб лазерний промінь не позначився негативно на сітківці та рогівці. Апаратом обробляються бажані ділянки. Якщо з'являється запах паленого волосся, то страшного в цьому нічого немає, це норма. По закінченні процедури на шкіру наносять медикаментозний засіб, який активно загоює шкіру, захищає її від подразнень і свербіння. Уже після 1 процедури зникає до третини небажаного волосся, зникнуть врослі волоски, звузяться чорні точки (часто можна побачити після звичайного гоління), шкіра омолоджується, стає ніжнішою на дотик.

Показання та протипоказання

Процедуру варто відкласти при:

• дерматологічних захворюваннях;
  • інфекційних та бактеріальних хворобах;
  • онкології;
  • прийомі антибіотиків тетрациклінового ряду;
  • дуже світлому або сивому волоссі;
  • вагітності й періоді лактації.

Наслідки

Маніпуляція зрідка може призвести до таких наслідків, як:

• почервоніння;
  • набряклість;
  • алергічні реакції;
  • опіки;
  • пігментація;
  • висипи.
Знайдено 4 клініки

Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Myrosja Romanyk
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Yura Zapadenets
І тааак...)) Сьогодні закінчив курс видалення інфекційної бородавки, котру "цепанув" підчас Військових Навчань. Навчання закінчились в кінці серпня, проблема проявилась у вересні. Займався "самолікуванням" десь до кінця вересня. В Інтернеті знайшов інформацію, що це "стовбуровий мозоль". Почав його "лікувати" по всіх рецептах з Інтернету. Стало лише гірше. Дійшло до того, що з 2-ої половини вересня до другої половини жовтня я не міг ступити на ліву ногу. Варіанти самолікування закінчились, тому звернувся в цю клініку. Получилось так, що моєю проблемою займалась саме п. Мирослава Новосільська. Під час першого прийому вона мене "вбила" фразою: "Який нагніток/мозоль - це бородавка!". І тут понеслось. "Завдяки мені" процес лікування затягнувся до сьогодні. Багато чим обробляв нОги, багато чим намащував, пив різні вітаміни і т.д., АЛЕ, я від початку 2020-го року ТВЕРДО ступаю на ногу, і не відчуваю ЖОДНОГО болю. Від тої "інфекційної бородавки" не залишилось жодного сліду!!! І посторонніх відчуттів в місці її колишнього існування теж немає. Сказати що я задоволений - не сказати нічого. Так, ви там не купите препарат за 79грн, котрий вирішить ВСІ ваші проблеми, але та "економія котру проводив я" - веде за собою лише зайві витрати. Після вирішення моєї проблеми, я вважаю, що краще звернутись до професіоналів. Дякую, успіхів Вам, і Вашому колективу, котрий досить професійно підібраний!
Львів пл. Данила Галицького, 2
р.Галицький (Центр)
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Лазерна Епіляція жінок. Руки 770
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Лазерна епіляція (видалення волосся) рук 500