Лазерна епіляція зони бікіні ― це ефективна косметологічна процедура з видалення небажаного волосся в чутливій паховій зоні за допомогою лазера. Здійснюється за принципом селективного фототермолізу. Частина волосся, яка містить пігмент меланін, поглинає світлове випромінювання з виділенням теплової енергії, яка руйнує волосяний фолікул, залишаючи оточуючі тканини інтактними. Згодом лунка фолікула заростає, шкіра на цьому місці стає гладкою.
Підготовчі процедури
За 2 тижні до процедури варто утриматися від сонячних ванн, інших способів депіляції, користування спиртовмісними косметичними засобами, прийому таблеток, особливо антибіотиків або антидепресантів. Перед епіляцією обов'язкова перевірка на наявність алергічної реакції.
Лазерна епіляція зони бікіні
Для повного видалення волосся в зоні бікіні необхідно провести 5-6 процедур.
Розрізняють 3 види бікіні залежно від зони впливу лазера:
- класичне (по лінії нижньої білизни);
- глибоке (на лобку, внутрішніх ділянках стегна);
- тотальне (в ділянці лобка, статевих губ, на внутрішній поверхні стегна, на складках між сідницями; іноді за бажанням клієнта не видаляють частину волосся на лобку, залишаючи невелику смужку).
У сучасних салонах для епіляції в інтимній зоні використовують 3 види лазера.
- Олександритовий ― застосовується для пацієнтів із темними волосками та блідою шкірою. Випромінювання максимально поглинається меланіном і практично не впливає на гемоглобін.
- Діодний ― використовує монохроматичне світло для руйнування волосяних фолікул. Можна позбутися будь-якого типу волосся, за винятком дуже світлого і сивого.
- Неодимовий ― дозволяє видалити світле, сиве й пушкове волосся. Промінь такого приладу проникає в глибокі шари дерми (до 4 мм) і руйнує волосяні фолікули, які знаходяться на будь-якій стадії росту. Істотна перевага такого методу депіляції ― можливість працювати навіть із засмаглою шкірою.
Показання та протипоказання
Лазерна епіляція не рекомендується при:
- вагітності та годуванні груддю;
- інфекційних захворюваннях;
- онкологічних захворюваннях;
- цукровому діабеті;
- захворюваннях соматичного характеру.
Наслідки
Епіляція може викликати:
- почервоніння й набряки;
- алергічні реакції;
- опіки;
- підвищення чутливості, болючість;
- підвищену пігментацію;
- фолікуліт.