Чистка обличчя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Мануальна чистка обличчя 600 грн

Чистка обличчя — це косметологічна процедура, яку проводять задля очищення дерми від шкіряного сала, бруду та відмерлих клітин. Грамотний вибір ефективного методу здатен усунути надлишок продукції від «перестарілих» залоз за допомогою таких видів очищення, як «класична ручна», «ультразвукова», «вакуумна», «лазерна», «хімічна». Вони допомагають нормалізувати обмінні процеси та повернути шкірі здоров’я.

Підготовчі процедури

Слід проконсультуватися із лікарем, щоб не сумніватися, який вид чистки обличчя краще всього впорається із наявними косметологічними проблемами. Косметолог огляне шкіру, вивчить анамнез пацієнта, щоб упевнитися у відсутності протипоказань, та підбере оптимальний метод очищення. Напередодні не рекомендується наносити косметичні засоби.

Чистка обличчя

Кожна процедура має певні особливості. Однак у них спільні етапи підготовки:

• демакіяж;
  • обробка лосьйоном;
  • розпарювання дерми;
  • обробка антибактеріальними препаратами;
  • нанесення розігріваючих засобів (за потребою).

Після цього переходять до проведення чистки обличчя згідно із обраним методом. Після процедури на шкіру накладають спеціальну протизапальну маску. Перебіг процедури триває не більше години.

Показання та протипоказання

• гіпертензія;
  • епілепсія;
  • цукровий діабет;
  • психічні порушення;
  • алергія на окремі компоненти препаратів.

Наслідки

Пацієнт стає власником рівномірної шкіри із чистими порами, яка випромінює здоров’я та свіжість. Нормалізується робота сальних залоз, покращується місцеве кровопостачання, що насичує дерму киснем. Після проведеної процедури шкіра обличчя протягом 1-2 днів буде почервонілою та опухлою.

Знайдено 9 клінік

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Наталія
Гарна, чиста клініка. Сподобалась лікарка Терін Ольга Олегівна. Видно, що вона кваліфікований спеціаліст. Все пояснила лаконічно, але при цьому дуже просто і зрозуміло.
Олена
Вдячна лікарю Терін Ользі, дуже кваліфікований лікар! Тільки позитивні враження! Рекомендую!
Бойчук Віра
Дуже вдячна лікарю Петрушко Ірині Констянтинівні за професійний і уважний огляд, за багато корисних рекомендацій. Дуже приємно мати справу з такими лікарями, які не тільки чудові фахівці, а ще й добрі й уважні люди.
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Мануальна чистка обличчя 600
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Чистка обличчя (KART терапія з саліциловим пілінгом) 1 100
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Львів вул. Замарстинівська, 4
р.Галицький (Центр)
Кабінет косметолога Олени Лисак допомагає зберегти молодість та красу шкіри обличчя, тіла. Пацієнтам надаються сучасні ін’єкційні та апаратні косметологічні послуги. Пацієнтів приймає досвідчений лікар-косметолог
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Чистка обличчя 350
4,3
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Клініка естетичної медицини «Персона Люкс», який отримав ліцензію в 1996 році, працює в області естетичних медичних послуг.
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Чистка обличчя от 850