Чистка обличчя — це косметологічна процедура, яку проводять задля очищення дерми від шкіряного сала, бруду та відмерлих клітин. Грамотний вибір ефективного методу здатен усунути надлишок продукції від «перестарілих» залоз за допомогою таких видів очищення, як «класична ручна», «ультразвукова», «вакуумна», «лазерна», «хімічна». Вони допомагають нормалізувати обмінні процеси та повернути шкірі здоров’я.
Підготовчі процедури
Слід проконсультуватися із лікарем, щоб не сумніватися, який вид чистки обличчя краще всього впорається із наявними косметологічними проблемами. Косметолог огляне шкіру, вивчить анамнез пацієнта, щоб упевнитися у відсутності протипоказань, та підбере оптимальний метод очищення. Напередодні не рекомендується наносити косметичні засоби.
Чистка обличчя
Кожна процедура має певні особливості. Однак у них спільні етапи підготовки:
- демакіяж;
- обробка лосьйоном;
- розпарювання дерми;
- обробка антибактеріальними препаратами;
- нанесення розігріваючих засобів (за потребою).
Після цього переходять до проведення чистки обличчя згідно із обраним методом. Після процедури на шкіру накладають спеціальну протизапальну маску. Перебіг процедури триває не більше години.
Показання та протипоказання
Передумови до проведення маніпуляції:
- розширені пори;
- жирний тип шкіри;
- наявність вугрів;
- послаблення тургору;
- знижений тонус шкіри.
Протипоказання до здійснення чистки:
- наявність фурункулів;
- екзема;
- герпесна інфекція;
- гіпертензія;
- епілепсія;
- цукровий діабет;
- психічні порушення;
- алергія на окремі компоненти препаратів.
Наслідки
Пацієнт стає власником рівномірної шкіри із чистими порами, яка випромінює здоров’я та свіжість. Нормалізується робота сальних залоз, покращується місцеве кровопостачання, що насичує дерму киснем. Після проведеної процедури шкіра обличчя протягом 1-2 днів буде почервонілою та опухлою.