Підтяжка брів нитками з мезониток у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи

Підтяжка брів нитками з мезониток — це безопераційний спосіб омолодження, що полягає у введенні в шкіру спеціальних ниток. Допомагає надати бровам бажаної форми. Ефект зберігається впродовж 5 років. Характеризується нетривалим періодом реабілітації, відсутністю гематом та непередбачуваних деформацій. Сучасна методика дозволяє уникнути пошкодження кровоносних судин. Шкіра підтягується, стає пружною та додає обличчю естетичного вигляду. Молочна кислота стимулює утворення колагену, який відповідає за омолодження організму.

Підготовчі процедури

Лікар збирає інформацію про наявність протипоказань, алергічних реакцій. Детально вивчає брови, розмічає точки проколювання та місця розташування ниток. Вибирає, які із різновидів останніх підійдуть пацієнту, інформує щодо наявності у них здатності до розсмоктування та тривалість ефекту. Пацієнт здає аналіз крові та сечі. Якщо гемоглобін, лейкоцити білок та інші показники в нормі, можна підтягувати брови.

Підтягування брів нитками із мезониток

Лікар протирає антисептиком брови, вводить місцеву анестезію та нитки. Тривалість процедури — 30-40 хвилин. На одному із кінців нитки невеличка голка, якою проколюють шкіру, а на іншій її частині знаходяться насічки та конуси, які забезпечують ефект. Оскільки голка має крихітний діаметр та гнучку конструкцію, при русі не розриває тканини та судини. Тому не утворюються гематоми, а слід від проколу — це невелика темна пляма.

Показання та протипоказання

Показання:

• опускання брів;
  • неестетична форма брів;
  • старіння шкіри;
  • опускання верхньої повіки;
  • надлишок тканин у верхній ділянці носа;
  • в’ялість тканини у зоні скроні, куточків очей та зовнішньої сторони чола;
  • глибокі поперечні зморшки чола.

Протипоказання:

• гіпертонія та інші серцево-судинні захворювання;
  • порушення у роботі щитоподібної залози;
  • хвороби внутрішніх органів;
  • діабет;
  • проблеми онкологічного характеру;
  • травми шкіри в зоні лоба;
  • порушення згортання крові;
  • інфекційні хвороби;
  • онкологічні захворювання;
  • втрата еластичності шкіри.

Наслідки

Результати підтягування брів нитками з мезониток:

• розгладження вертикальних зморшок на переніссі;
  • піднімання брів;
  • збільшення висоти лоба;
  • омолодження обличчя;
  • непомітні сліди втручання;
  • мінімум ускладнень.
Знайдена 1 клініка

Олександр
Рекомендую всім , прекрасного косметолога Юлію Барандій . Був на консультації , все доступно та зрозуміло пояснили . Дякую вам !
Юля
Не одноразово зверталась до Андрія Богдановича, і якщо буде потреба то обов’язково звернусь до нього. Завжди уважно вислухає і порадить лікування яке буде ефективним і відповідатиме вашим фінансовим можливостям
Оксана
Приємно вражена, професійний підхід,якістю обслуговування. В клініці можна здати всі аналізи,отримати якісну консультацію +огляд
Олег
Був на консультації в Андрія Богдановича, задоволений.
5,4
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Сб: 10:00-14:00