Біоревіталізація обличчя — це косметологічна процедура зволоження дерми, яку проводять задля усунення дефектів шкіри обличчя. Маніпуляцію здійснюють за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти, що міститься у клітинах шкіри. Іншими словами, біоревіталізація — це процес насичення тканин гідроколоїдом, який відповідає за постачання вологи до клітин, синтез еластану та колагену.
Підготовчі процедури
Перед проведенням біоревіталізації пацієнту слід проконсультуватися із дерматологом. Лікар бере на себе усю відповідальність успішного проведення процедури: оглядає шкіру, вивчає анамнез пацієнта, встановлює кількість сеансів, призначає ліки, що полегшують реабілітаційний період. Також рекомендується не наносити косметологічні засоби та подбати про правила загальної гігієни.
Біоревіталізація
Існує два шляхи проведення біоревіталізації — ін’єкційний та лазерний. Вибір методу залежить від стану шкіри пацієнта. Перший спосіб передбачає введення гіалурованої кислоти дуже тонкою голкою, другий — низькоінтенсивне випромінення. Однак більш результативним вважають ін’єкційний метод. Лікар розпочинає процедуру із нанесення анестезуючого крему та дозовано вводить живильну речовину в проблемні ділянки. Спочатку кислота зволожує шкіру, ефективно приєднуючи молекули води. Потім клітини активно використовують введену ін’єкцію для відновлення волокон, внаслідок чого підвищується регенеративна властивість шкіри. Процедура триває 30-90 хвилин.
Показання та протипоказання
Передумови до проведення біоревіталізації:
- вікові зміни шкіри;
- сухість, зневоднення;
- дрібні зморшки;
- розширені пори, масний блиск;
- наявність пігментних плям;
- відновлення шкіри після пілінгів;
- регенерація травмованих ділянок.
Протипоказання до здійснення маніпуляції:
- епілептичний стан;
- індивідуальна реакція на гіалуровану кислоту;
- прийом антикоагулянтів;
- онкологічні хвороби;
- захворювання крові;
- гостра інфекція герпесу;
- вагітність та період лактації.
Наслідки
Після сеансу біоревіталізації пацієнт стає власником:
- зволоженої шкіри із здоровим кольором обличчя;
- рівномірної дерми без пігментних плям та дрібних зморшок.
Негативні наслідки при надмірній чутливості шкіри:
- почервоніння та набряк ділянок, куди вводили ін’єкції;
- невеличкі синці.