Клініки репродуктології в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи
Первинний консультативний прийом лікаря-репродуктолога вищої категорії 600 грн
Знайдено 6 клінік

Бура Оксана Анатолівна
Дякую за чудову консультацію у лікаря Богдана Петровича лікар ,своєї спеціалізації.
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Виктор
Огромное спасибо всем сотрудникам .Люди знающие свое дело. Профессионалы!!! Успехов вам!
8,8
Вінниця вул. Пирогова, 10
Інститут планування сім'ї IPF у Вінниці — багатопрофільна медична установа, основний напрямок діяльності якої — лікування безпліддя. Центр спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні і комбінованих репродуктивних програмах. У клініці ведуть прийом андрологи, генетики, гінекологи, мамологи, репродуктологи, ендокринологи та інші фахівці.
  • Консультація лікаря- репродуктолога 600
  • Первинний консультативний прийом лікаря-репродуктолога вищої категорії 600
  • Повторна консультація репродуктолога вищої категорії (бесіда) 510
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
  • Первинна консультація лікаря репродуктолога (УЗД, мазок на флору та цитологія ш/матки) 650
5,6
Вінниця вул. Соборна, 20
Клініка сучасної медицини «Імеда» — багатопрофільна медична установа, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. У центрі ведуть прийом гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, мамологи, дерматологи, педіатри, терапевти, кардіологи, неврологи, косметологи та отоларингологи.
  • Прийом лікаря-репродуктолога 800
5,3
Вінниця, вул. Келецька, 53
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.