Лікування грибкових уражень шкіри у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдено 3 клініки

Сб
Марта
Хочу подякувати пані Курсі Мар’яні за масаж, Ви точно робите свою справу !!!Перестала боліти спина після масажу і я хочу кричати на весь світ про цей масаж!!! Я дуже довго шукала масажиста саме з освітою фізичного реабілітолога, оскільки саме такі спеціалісти знають , як поставити «на ноги» та усунути біль саме без медикаментів і ти повернешся до життя як нормальна людина !!!! Мар’яна неймовірний професіонал і надзвичайно вічлива особистість , а її руки та знання творять дива !!!Перевірено…щиро дякую вам п. Мар’яно
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Medicover
5,6
Львів вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.