Петрук Віктор Леонтійович

Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

03 ТРА

Сб

04 ТРА

Полтава вул. Степового фронту, 29

Декілька років вже спостерігаюсь у Віктора Леонтійовича. Лікар від Бога. Дуже уважний, професіонал своєї справи. Рекомендую!
Дуже уважний лікар,рекомендую звертатися до нього.
27 квітня '17р.
Специалист своего дела! Рекомендую!
Лечусь у него 10 лет, очень довольна, всегда идет на помощь, квалифицированный специалист, врач которому нужно доверить. Рекомендую. Спасибо, что Вы есть.
З усіх гінекологів, що я зустрічала в цьому центрі - Петрук найкращий! Від нього йдеш з думками про краще, все розповідає і пояснює. Тепер тільки до такого спеціаліста хочеться записуватися. Я всім його рекомендую!
Анастасия
Всегда боялась мужчин-гинекологов и думала что никогда в жизни не пойду к ним на осмотр, но когда сегодня чисто случайно попала к нему то осталась очень довольна отношением к пациенту. Все рассказал подробно, сказал не переживать. Вообщем рекомендую
Любовь
Для каждой женщины важно найти гинеколога, которому она могла бы довериться. Для меня таким доктором стал Виктор Леонидович. Чуткий, внимательный, заботливый - все эти слова его характеризуют. Всем подружкам его советую, как опытного врача.
Дарья
Осмотром довольна. Рекомендую.
Вероника
Я благодарна этому доктору за заботу и лечение. Спасибо
Неля
Чудовий лікар, професіонал своєї справи! Рекомендую !!!
Виктор Леонтьевич, очень хороший и внимательный доктор. Знаю его более двадцати лет, рекомендую со сто процентной уверенностью.
Хороший врач, приятный человек. Когда ранее осматривалась у женщин гинекологов то во время осмотра присутствовали не приятные ощущения и дискомыорт. А у этого врача такого не случилось. Осмотр проводит очень нежно и внимательный)) Спасибо.
Саша
Лікар від Бога,спостерігалась під час вагітності,дуже задоволена.

Акушер-гінеколог, онколог надає послуги

• діагностика та лікування онкологічних захворювань внутрішніх і зовнішніх статевих органів;
  • виявлення онкомаркерів раку молочної залози та шийки матки.

Акушер-гінеколог, онколог займається лікуванням хвороб

• міома матки;
  • патології шийки матки.