Петрук Віктор Леонтійович

Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Записатися на прийом
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Лікар працює в клініці:
Полтава вул. Степового фронту, 29

Відгуки пацієнтів

13 июня '18р.
Декілька років вже спостерігаюсь у Віктора Леонтійовича. Лікар від Бога. Дуже уважний, професіонал своєї справи. Рекомендую!
09 октября '17р.
Дуже уважний лікар,рекомендую звертатися до нього.
Юлия
27 апреля '17р.
Специалист своего дела! Рекомендую!
09 марта '17р.
Лечусь у него 10 лет, очень довольна, всегда идет на помощь, квалифицированный специалист, врач которому нужно доверить. Рекомендую. Спасибо, что Вы есть.
09 марта '17р.
З усіх гінекологів, що я зустрічала в цьому центрі - Петрук найкращий! Від нього йдеш з думками про краще, все розповідає і пояснює. Тепер тільки до такого спеціаліста хочеться записуватися. Я всім його рекомендую!
Анастасия
27 февраля '17р.
Всегда боялась мужчин-гинекологов и думала что никогда в жизни не пойду к ним на осмотр, но когда сегодня чисто случайно попала к нему то осталась очень довольна отношением к пациенту. Все рассказал подробно, сказал не переживать. Вообщем рекомендую
Любовь
03 февраля '17р.
Для каждой женщины важно найти гинеколога, которому она могла бы довериться. Для меня таким доктором стал Виктор Леонидович. Чуткий, внимательный, заботливый - все эти слова его характеризуют. Всем подружкам его советую, как опытного врача.
Дарья
02 октября '16р.
Осмотром довольна. Рекомендую.
Вероника
13 августа '16р.
Я благодарна этому доктору за заботу и лечение. Спасибо
Саша
05 ноября '18р.
Лікар від Бога,спостерігалась під час вагітності,дуже задоволена.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)