Мартиненко Андрій Анатолійович

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
Полтава вул. Сінна, 37

олена
12 квітня '18р.
Зберігала вагідність, лікувалася. Дуже кваліфікований спеціаліст. Що ДУЖЕ важливо-призначає лише необхідні ліки. Нічого лишнього. І ставлення людяне. Здров'я йому і благополуччя! Дякую!
Зина
Очень хороший специалист.
Нам, женщинам, очень важно найти хорошего гинеколога, так вот, если вы ещё не нашли, вам к Андрею Анатольевичу!! Проблемы выявляет быстро, не нужно тысячу раз приходить, переплачивать за приёмы и анализы. Сразу видит, что к чему и назначает верные лекарства. Спасибо огромное Вм за такую работу!
Вита
Обращалась за консультацией. Прислушалась к его рекомендациям и они помогли
Консультувалась під час першої вагітності. Думала, що з дитиною не все гаразд. Але лікар заспокоїв, народила здорову дитину.
Диана
Сьогодні була у лікаря на узд,приємна людина,пояснив все спокійно,заспокоїв мене.Я задоволена побільше б таких лікарів.Ви молодець ))))
Дуже чуйний , кваліфікований спеціаліст, спостерігаюся у нього не перший рік, імпонує в ньому те що лікар ніколи не призначає непотрібних ліків, допоміг мені розібратися і усунути мою проблему. Рекомендую!
Наталія
05 квітня '20р.
Щойно була на прийомі у Мартиненка.Враження залишилось гарне:уважно дослухався до проблем,провів УЗД,і надав чітких рекомендацій.,нічого зайвого.Якщо дійсно допоможе,то особисто для мене це буде лікар один з кращих в Полтаві,а я повірте уже змушена була пройти круги ада по всіх професорах медицини.

Курси

• 2013 р. - Передатестаційний цикл "Акушерство і гінекологія";
  • 2013 р. - Цикл тематичного удосконалення "Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних і пухлинних станів шийки матки, піхви і вульви";
  • 2015 р. - Цикл тематичного удосконалення "Невідкладні стани в акушерстві та гінекології".