Евромед, медичний центр

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.

Послуги, які пропонує заклад:

• консультація спеціаліста (гінеколога, уролога, отоларинголога, стоматолога, проктолога, кардіолога, алерголога, ендокринолога, невролога, дерматовенеролога, педіатра та сімейного лікаря);
  • ендоскопія;
  • кольпоскопія;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів.

Переваги клініки - якісні послуги, гнучка цінова політика, високотехнологічне обладнання, зручні умови лікування, відсутність черг, попередній запис, індивідуальний підхід.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Евромед, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД для вагітних
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД нирок
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД лімфатичних вузлів
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів калитки
  • УЗД м'яких тканин
  • Кольпоскопія
  • Визначення цукру в крові
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Операція з видалення водянки яєчка у чоловіків
  • Лікування варикоцеле у чоловіків
  • Лікування хламідіозу у чоловіків і жінок
  • Лікування уреаплазмоза у чоловіків і жінок
  • Лікування мікоплазмозу у жінок
  • Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок)
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування гарднерельозу (бактеріального вагінозу)
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування циститу (запалення сечового міхура)
  • Лікування сечокам'яної хвороби (СКХ)
  • Ефективне лікування неспецифічного уретриту
  • Лікування уретриту (запалення уретри)
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Лікування пієлонефриту
  • Неврит слухового нерва
  • Консультація терапевта
  • Поліпи в носі
  • Консультація ендокрінолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Білоножко Юлія Олексіївна дуже гарний фахівець . Робили дитині УЗД отримали чіткі відповіді ,лікар працює на високому рівні
05 травня '21р.
Клініка на високому рівні, лікарі - професіонали своєї справи
Перепелиця Валерій
Без слів. Лікар на якого потрібно молитися.
Світлана
Цей лікар спас мого сина в 5 років. Син до цього часу вже 25 років його рахує своїм хресним батьком.
О заболевании писать не буду. Была у многих врачей, но помог именно Дмитрий Николаевич
Олена
Большое спасибо.дай бог ему здоровья.
Карина
Прекрасний лікар! Дуже уважний,, чуйний. Слідуючи його рекомендаціям набагато краще почуваюся. Хоча вже років 4 страждаю на хронічний тонзиліт
Очень хороший специалист. Рекомендую
Титенко Юлія
14 травня '19р.
Лікар, дійсно від Бога!
Максим Троцак
Специалист супер. Уже наблюдаемся 5 лет с самого рождения и довольны всем. Лишнего не пропишет. Выздоравливаем быстро.
Оля
Спеціаліст найвищого рівня.Спасибі йому велике
Микола
Дмитрий Николаевич сделал мне кольцевание. Очень боялся. Сделал безболезненно! Очень толковый врач. Таких мало
Владимир Васильевич
Дмитрий Николаевич прооперировал меня 11 апреля 2018 года.Состояние моё перед операцией было очень болезненное.Но уверенность в голосе и умелый подход при общении, дали мне уверенность, что операция пройдёт успешно.Благодаря его высокому профессионализму всё прошло хорошо.Огромное Вам спасибо!!!
Погребняк лилия
Постоянное хождение по врачам не приносило результата. Лилия Алексееевна первая поставила диагноз и назначила лечение , которое помогло. Большое спасибо
Татьяна Тимофеевна
Если Вы выбираете врача-стоматолога по отзывам пациентов - Вы его нашли. Это врач Мироновский Олександр Михайлович. Полечив зубы один раз у него искать другого врача не будете. Выполняетвск виды стоматологических услуг с душой на высоком уровне. Это врач-профессионал. Очень внимательный, порядочный интеллигентный. Кстати, стоимость выполненных работ не выше чем у других, но качество на порядок лучше. Хочется от души поздравить Олександра Михайловича с Новым Годом и Рождеством! Дай Бог ему здоровья С уважением Довгополая Татьяна Тимофеевна
Яніна
Альона Миколаївна, як говорять "Лікар від Бога"! Вперше звернулась під час вагітності, ще у 2014 році. Відвідую Альону Миколаївну і досі, раджу всім своїм знайомим, моя мама теж ходить зі мною. Огляд завжди досконалий, ніякої зверхності у спілкуванні, пояснює зрозуміло, чітко, нічого зайвого. Звертайтеся - не пожалкуєте!!!
Вячеслав Валентинович
Оперировался у Дмитрия Николаевича-высококлассный специалист & человек с Большой буквы.
Очень довольна лечением.Все на высшем уровне.Теперь знаем- наша семья будет здорова.Спасибо.
Все оперативно и профессионально! Очень приятный и как человек, что немаловажно. Спасибо.
Яна
Оперировалась у Руслана Владимировича 11 октября 2017 года. Очень квалифицированный, внимательный профессионал своего дела. Доктор от Бога!!! Спасибо Вам большое!!!!
Ксения
Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.
Приятная доктор, внимательная и тактичная. Спасибо за оказанную помощь!
Тимофей
Обратился к Олександру Михайловичу за помощью. Оказался прекрасным врачом, настоящим профессионалом, каждое действие комментирует, очень деликатен. С первой минуты ощущаешь, что попал в нужные руки и все будет сделано на высшем уровне. Рекомендую. Работой доктора очень доволен!
Олена
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Когда головные боли стали нетерпимыми обратилась к неврологу Дельва. Михаил Юрьевич подобрал эффективные препараты для лечения мигрени. Жалею, что не обратилась к этому специалисту раньше. Уже бы давно забыла про боли и дискомфорт. Спасибо, что Вы есть.
Оксанк
Лечили у него ребёнка. Результаты положительные.
Ева
Звернулася зі скаргами, як виявилося циститу. Швидко провели УЗ діагностику, виконали забір необхідних аналізів, призначили лікування. Вже на ранок віддчувала себе суттєво краще . А через день скарги та температура зовсім зникли. Дякую Вам =)))
Ірина
Сьогодні робила узі серця. Лікар дуже уважний,добре все розповів. Професіонал своєї справи.
Никита Дмитриевич
Консультировались по поводу укуса насекомого. Грамотный профессионал! Рекомендую.
Анастасия
Обращалась по поводу щитовидки. Консультацией довольну, через полгода приду еще
Алена
Полноценные консультации. Обращалась неоднократно.
Наблюдаюсь у Светланы Владимировны регулярно. Очень отзывчивая и внимательная.
Анжела
Лечили у сыночка насморк. Врач хорошо относится к деткам. Спасибо. Обратимся еще обязательно.
Катерина
Наблюдаемся у этого доктора, ребенко не боится врача. Это очень хороший специалист для малышей
Степан
Лечу зубы только у этого стоматолога. Рекомендую.
Помог отбелить зубы. Теперь значительно шире улыбаюсь))))) Спасибо!
Сергій
Оперувався в Дмитра Миколайовича в 2011 році. Дуже хороший і уважний лікар з великої літери. З повагою, Сергій.
Татьяна Ивановна
Лечимся у этого специалиста всей семьей. Внимательная и грамотная, не назначает лишних таблеток
Ходим с мужем только к нему. Рекомендуем как отличного невролога
Юрий
Оказала помощь в лечении генитального герпеса. Спасибо.
Александр
Наблюдаюсь давно с диабетической невропатией. Терапия подобрана грамотно, чувствую себя хорошо.
Катя
Простудила шею и немогла пошевелиться. Доктор просто поставил меня на ноги. Спасибо
Любовь
Результатом лечением бронхита довольна, ребенок абсолютно здоров)))
Снежана
Делала УЗИ у этого врача. Очень внимательный, хорошо смотрит, все мне объяснил.
Андрей
Хороший доктор, профессионал. МНе очень помог
Иван
Спасибо за восстановление слуха, несмотря на серьезные проблемы со здоровьем!
Вчера впервые была у нее приеме. Все понравилось, обязательно приду еще)
Обращалась с сыпью после укуса мошки. Результатом диагностики и лечением довольна.
Алена
Прекрасно ориентируется в диагностических методах. Обращалась неоднократно.
Олег
Помог мне избавиться от некрасивой щели между зубами. Спасибо доктору.
Вера
Довольна лечением. Спасибо.
Максим
Месяц назад проходил профилактическое обследование - УЗИ сердца. Отличный специалист!
Вероника
Я избавилась от менструальных нарушений, теперь чувствую себя на 15 лет моложе!
Рекомендую этого специалиста как очень опытного. Помогла мне правильно установить причину болезни. Спасибо.
Саша
На коже были странные покраснения, пришлось идти в больницу. Все обошлось, доктор внимательно ко мне отнеслась, очень помогла
Семен
Врач консультировал мою маму с проблемами сердца. Остались довольны результатом
Надежда
Помогла вылечить кариес. Не могу не сказать слов благодарности
У ребенка была сильная температура и боль в ухе, врач быстро нас принял, выписал лечение. Теперь мы здоровы.
Алла
Лечусь у Михаила Юрьевича от мигрени. Спасибо за заботу, я очень довольна.
Алла
Консультировалась по поводу контрацепции, подобрали безопасный препарат. Спасибо.
Процедуры выполняются на высоком уровне. Обязательно обращусь.
Макар
10 травня '16р.
Всегда доволен приемом. Рекомендую отличного специалиста.
Толик
30 листопада '-1р.
Лечением грибка на ногтях занималась Скрипник Влада Анатольевна. Она быстро диагностировала заболевания, назначила противовирусную терапию. Прием качественных препаратов вместе с наружным лечением дали положительный результат. Претензий к доктору нет.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,7
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,2
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00