ОН Клінік Полтава

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» є представником Міжнародної мережі медичних центрів, заснованої в Ізраїлі в 1987 р. Кваліфікований медперсонал, інноваційні препарати, нове обладнання, європейський сервіс, відсутність черг - ці якості частіше всього відзначають пацієнти, прийшовши на прийом до фахівця. Медичний центр «ОН Клінік Полтава» спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування захворювань по такими напрямками:

• Проктологія;
  • Дерматологія;
  • Урологія;
  • Гінекологія, у тому числі підліткова;
  • Терапія;
  • Трихологія;
  • Ендоскопія;
  • УЗД;
  • Аналізи.

Медичний центр «ОН Клінік Полтава» розташований в центральній частині міста. Оплату послуг можна робити поетапно. Також передбачені знижки для деяких категорій пацієнтів.

Прийом ведеться за попереднім записом по телефону або на сайті.

• Ціни на послуги

• Доплерографія вен або артерій нижніх і верхніх кінцівок (однієї) 330
  • Дуплекс судин шиї 400
  • УЗД черевного відділу аорти 390
  • УЗД головного мозку (нейросонографія) дітей до 1 року 370
  • УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1 область) 330
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, сечовий міхур) 380
  • УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки) 410
  • УЗД суглоба (коліно, плече, гомілка, ліктьовий) один суглоб 330
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 410
  • УЗД слинних залоз (привушних, підщелепних) 330
  • ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон 400
  • Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД 420
  • Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД 680
  • Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога 350
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом "Surgitron" з гістологічним дослідженням (1 ділянка) 1 550
  • Біопсія шкіри з внутрішніх або зовнішніх статевих органів радіохвильовим методом "Surgitron" з гістологічним дослідженням (1 ділянка) 1 250
  • Введення гормональної внутрішньоматкової системи без обстеження і без вартості спіралі 1 250
  • Видалення аногенітальних новоутворень радіохвильовим методом (більше 5 одиниць) 2 950
  • Видалення аногенітальних новоутворень радіохвильовим методом (менше 5 одиниць) 2 450
  • Видалення гормональної внутрішньоматкової системи (без обстеження) без вусиків 1 350
  • Лікування дерматитів 5 650
  • Первинний прийом лікаря-дерматолога із проведенням цифрової дерматоскопії 450
  • Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога 370
  • Взяття матеріалу для гістологічного дослідження (біопсія) 250
  • Видалення гострокінцевих кондилом апаратом "Surgitron" вторинна обробка в тій же зоні 580
  • Видалення гострокінцевих кондилом апаратом "Surgitron" первинна обробка 1 200
  • Видалення новоутворень шкіри апаратом "Surgitron" (0,1 см) - генітальна зона 480
  • Видалення новоутворень шкіри апаратом "Surgitron" (0,1 см) - лицьова частина голови 480
  • Видалення новоутворень шкіри апаратом "Surgitron" (0,1 см) - тулуб, кінцівки 380
  • Магнітотерапія - 1 процедура 510
  • Ендоназальна блокада 490
  • Ендоназальне введення лікарських препаратів 350
  • Курс лікування гаймориту 4 400
  • Консультація офтальмолога (без діагностики) 400
  • Консультація офтальмолога з діагностикою ( візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія, офтальмоскопія) 500
  • Біомікроофтальмоскопія (дослідження переднього відрізка) 160
  • Видалення чужорідного тіла рогівки, кон'юнктиви 420
  • Визначення рефракції за допомогою КРФ 190
  • Вимірювання внутрішньоочного тиску 150
  • Дослідження сприйняття кольору 150
  • Ін'єкція в область халязіона 1 200
  • Масаж повік 300
  • Ще...
  • Первинний прийом лікаря-проктолога (фізичне обстеження, цифровий ректальний огляд, аноскопія, ректороманоскопія) 500
  • Повторний прийом лікаря-проктолога 380
  • Безопераційне лікування геморою 1 стадія 9 850
  • Безопераційне лікування геморою 2 стадія 11 750
  • Безопераційне лікування геморою 3 стадія 15 650
  • Взяття матеріалу для гістологічного дослідження (біопсія) 950
  • Видалення анальної бахромки, множинні утворення 9 100
  • Видалення анальної бахромки, середні утворення 7 000
  • Видалення аногенітальних новоутворень радіохвильовим методом (1 одиниця) 7 450
  • Консультація сімейного лікаря 400
  • ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-трихолога за кордон 570
  • ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон 450
  • ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-трихолога 570
  • ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога 450
  • Плазмоліфтинг волосистої частини голови, включаючи етап судинної активації (PRP + PPP терапія) 2 700
  • PRP терапія 2 100
  • Первинний прийом лікаря-уролога включаючи УЗД 630
  • Повторний прийом лікаря-уролога 350
  • ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога 400
  • Консультація жіночого уролога без УЗД 400
  • ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон 400
  • Видалення одиничних доброякісних новоутворень апаратом "Surgitron" за од 480
  • Ін'єкційний курс лікування еректильної дисфункції для пацієнтів, які страждають на цукровий діабет 6 800
  • Комплекс ФТЛ при еректильній дисфункції 5 100
  • Комплекс ФТЛ при хронічному простатиті 5 100
  • Первинний прийом лікаря-хірурга 400
  • Повторний прийом лікаря-хірурга 350
  • Анестезія 1 300
  • Видалення доброякісних новоутворень жирової тканини неуточненої локалізації (ліпома, атерома більше 2-х см в діаметрі) 3 100
  • Видалення доброякісних новоутворень жирової тканини неуточненої локалізації (ліпома, атерома до 2-х см в діаметрі) 2 850
  • Видалення доброякісних новоутворень з накладенням косметичного шва 4 350

Відмітка "10" – найвища оцінка
Воєвода Анастасія Павлівна
Мені дуже сподобалося
05 травня '21р.
Звернулись в ОН Клінік до лікаря УЗД Руденко Жанна Миколаївна для проходження УЗД трансвагінально та щитовидної залози. Лікар добре провела УЗД розповіла все зрозуміло. До лікаря буду за необхідністю звертатися, та рекомендувати як хорошого спеціаліста.
04 травня '21р.
Звернулась в ОН Клінік до лікаря Потапенко М. В. для проходження ФГДС. Лікар на прийомі розповіла про саму процедуру. Зробила обезболення лідокаїном. Процедура пройшла досить швидко. Лікарем задоволена, можу рекомендувати.
03 травня '21р.
Пройшла процедуру ЕЕГ у лікаря Овдієнко О. Д. залишилась дуже вдячною, процедура пройшла спокійно, лікарь великий професіонал та добра людина. Дуже задоволена, що попала до цього лікаря. Рекомендую даного лікаря.
02 травня '21р.
Були на консультації у лікаря-дерматолога Христофора Василя Олексійовича: прийом пройшов дуже добре, лікар уважно оглянув, вислухав, зробив соскоб, доступно і зрозуміло розповів і дав відповіді на запитання. Враження залишив дуже позитивне.
Нина
01 травня '21р.
Проходила обстеження у лікарів УЗД Білик С. В. ендокринолога Наказненко Н. В. Після прийому залишилось позитивне враження лікарі були уважними. Зрозуміло відповідали на мої запитання. Буду сама звертатись і рекомендувати своїм знайомим.
Маша
26 квітня '21р.
Лікар Величко Ірина Олексіївна, проводила ультразвукове дослідження. Дуже відповідально підійшла до своєї роботи, детально, чітко провела зі мною бесіду щодо процедури. Привітлива, дуже вдячна за такий досвід, одразу видно, що цей лікар, робить із задоволенням свою роботу. Рекомендую іншим пацієнтам приходити на ультразвукову процедуру, без хвилювання. Деякі процедури, я робила вперше, тож з повагою можу відповісти, що лікар Величко Ірина Олексіївна, лікар своєї праці.
Марьяна
24 квітня '21р.
Відвідала клініку «ОН Клінік», пройшла огляд гінеколога Свинчук Олени Миколаївни та УЗД в лікаря Величко Ірини Олексіївни. Лікарі дуже уважні та компетентні. Обслуговування в клініці на високому рівні. Дуже вдячна всьому медичному персоналу з яким я зустрілась. Успіхів Вам у вашій роботі. Клініку рекомендую.
23 квітня '21р.
Звернулася до лікаря дерматолога Дадонової Олени Миколаївни. Лікар професійний консультація пройшла на вищому рівні. Була дуже уважна, все розпитала, згодом все роз’яснила як вживати ліки і т. д. Я задоволена прийомом. Дякую.
Екатерина
22 квітня '21р.
Обязательно рекомендую Наталью Юрьевну как отличного специалиста, обязательно буду обращаться к ней.
Анастасия
20 квітня '21р.
Обратилась в ОН Клиник, к доктору Полевода Натальи Юрьевне. Врач очень внимательный, высококвалифицированный специалист. Детально провала осмотр, назначила лечение. Очень понравилась, что доктор выслушала все жалобы даже не относящиеся к данному случаю с которым я обратилась и дала ценные рекомендации.
06 квітня '21р.
05.04.2021 р. відвідали лікаря ортопеда-травматолога Ярошенко Поліну Василівну. Лікар доступно пояснила. Підхід до дитини знайшла. Поради та рекомендації дала. Залишилися позитивні враження. Порекомендую лікаря своїм знайомим та друзям.
Евгения
Обратилась в ОН- Клиник в г. Полтаве к доктору гинекологу для общего осмотра и наблюдения. Меня приняла доктор Стешенко А.А. Очень приятный дружелюбный человек, мне однозначно комфортно было с ней общаться и делиться проблемами. Если возникнут какие то проблемы однозначно буду обращаться к ней
Антоніна
Дуже дякую "ОН КЛІНІК" за те що за зверненням до одного лікаря було високопрофесійно піднесено всі проблеми організму та була порада пройти Check-up, та знайдено ряд хвороб проконсультували та назначили лікування. Дуже дякую та рекомендую дану клініку
Алла
Обслуговування на високому рівні. Приємні лікарі. Звернулися до лікаря УЗД Величко І.О. Отримала заключення з детальни поясненням. Лікар відповіла на всі питання. Надала зображення знімку УЗД. Рекомендую Величко І.О. як висококваліфікованого спеціаліста
Андрій
Дадонова Олена Миколаївна - дерматологія. Звернувся з метою визначення типу новоутворення та можливості його видалення. Отримав консультацію з вичерпними аргументами, можливість видалення практично безболісним шляхом, рекомендації щодо догляду за новоутворенням. Прийомом лікаря задоволений
Сергей
Звернувся до лікаря дерматолога Христофора В.О. з причини сухості кожних покровів. Лікар мене оглянув, розповів про мою проблему, дав рекомендації по лікувнню роз'яснення і дуже детальне. Моє перше враження дуже позитивне. Рекомендую цього лікаря
Карина
Звернулася до хірурга Пурденко С.В. Зверталася з приводу гематоми під нігтем. Лікар оглянув, запитав скарги і призначи лікування. Дуже кваліфікованний лікар, з почуттям гумору. Зкабінету вийшла з хорошем настроєм. Лікаря порекомендувала б іншим
Андрей
Звернувся в ОН Клінік для проходження УЗД серця до лікаря Руденко Жанна Миколаївна. Обстеження пройшло продуктивно , лікар розповіла про стан мого серця. При якому патологій не виявлено. Прийомом задоволений. Буду рекомендувати.
Віта
Були на прийомі у лікаря-ендокринолога Наказненко Н.В. Під час прийому лікар провела контроль глюкози щитовидної залози і зібрала мій анамнез, проглянула результати попередніх обслідувань та призначила аналізи і необхідне лікування.Прийомом задоволена. Буду рекомендувати знайомим і звертатися коли буде необхідність
Олександр
Обратился в ОН Клиник к доктору Манжула Е.Н. с целью удаления нежелательных образований на теле. Доктор провела осмотр и предложила удаление радиоволновым методом. Предварительно была проведена местная анестезия. Удаление прошло быстро и безболезненно. На повторном осмотре результаты после удаления были положительные. Доктором остались довольны.
Перебуваю на обліку в лікаря-гінеколога Свінчук О.М. вже тривалий час, під час всього періоду зверталася по різним гінекологічним проблемам. Завжди отримувала кваліфіковану допомогу, а особливо допомогла мені з репродуктивним здоров'ям, завдяки чому зараз маю доньку. Буду рекомендувати лікаря Свінчук всім знайомим як висококваліфікованого спеціаліста!
Ростислав
Звернувся до лікаря Єрошенко Ігор Олександрович за проф осмотров, на прийомі лікар привітний, уважний, здав аналізи після чого лікар запропонував ефективне лікування, медикаментозне лікування та фізиопроцедури. На даний момент проходжу лікування і почуваю себе набагато краще. Дуже вдячний лікарю, буду рекомендувати.
Звернулася до лікаря Мікуці І.І., лікар провів огляд, відповіла на запитання, призначила лікування.Оглядом лікаря задоволена. При необхідності буду звертатится. Дякую.
Стешенко Александра Александровна - прекрасный специалист и человек. Горит желанием помочь пациенту и систематично подходит к проблеме. Владеет глубокими знаниями и очень обходительна. Администратор Марина Ивановна Скрипник - очень внимательный и отзывчивый сотрудник. Очень подробно всё объясняет, хорошо консультирует.
Я обратилась в ОНклиник на УЗИ к врачу Величко Ирина Алексеевна. Такое узи я делала в первый раз, она была очень вежлива и очень мило общалась. Дала всю информацию, объяснила что это значит, успокоила и дала рекомендации. Очень приятно было такое отношение, спасибо.
Прошла гастроскопию у доктора Потапенко Марины Владимировны. Результаты были гораздо лучше ожиданий. После печального опыта прохождения аналогичной процедуры в другой клинике были опасения ( в прошлом было поцарапанное горло и долго проходила боль при глотании). В этот раз всё прекрасно, насколько это возможно. Анестезия и позитивный и располагающий настрой доктора вместе с его профессионализмом сделали эту процедуру практически незаметной. Доступно и понятно разъяснили результаты обследования. Спасибо!
Благодарю ОН-Клиник за заботу, вежливость и внимание. Особенное спасибо врачу УЗД Марине Алексеевне Величко за качественное обследование, бережное отношение и понятные пояснения в ходе обследования
Денис
Звернулся до лікаря Єрошенко Ігор Олександрович з проблемою предстательної залози. Лікар провів обстеження при якому будо назначено ряд лабораторних досліджень, УЗД діагностики, після чого назначен курс медикаментозного лікування, та курс фізіопроцедур. Після проходження курсу лікування стан задовільний. Вдячен лікарю за професіоналізм та кваліфікований підхід до кожного пацієнта. Буду рекомендувати клініку та лікаря Єрошенко І.О. при необхідності
Юрій
Проходив лікування в лікаря Єрошенко І.О. лікуванням задоволений. На протязі лікування підтримував постійний контакт з лікарем. Відповідав на всі мої питання. Лікарем задоволений, буду рекомендувати лікаря і цю лікарню
Віктория
Пройшла гастроскопію у лікаря Потапенко Марини Володимирівни, процедура з неприємних, але завдяки увазі і професіоналізму лікаря все прошло швидко і максимально безболісно. Дякую за це лікареві Марині Володимирівни
Звернулась до лікаря Христофора В.О. Лікар ввічливий, уважний. Детально проконсультував по всім питанням. При огляді був уважним, детально відповів на всі запитання. Буду рекомендувати його. Прийомом задоволена
Руслана Снежана
В ОН Клиник обратилась к врачу-эндокринологу Наказненко Н.В. впервые. Были жалобы на щитовидную железу и не было конкретного диагноза. Доктор определила и поставила диагноз. Аутоимунный териоцит и назначила анализы: ТТГ, Тц. На данный момент нужно сделать анализ, чтобы окончательно определить работу щет. жел. В целом консультацией довольна, приду пвторно с результатами.
Сегодня я проходила фиброгастроскопию у врача Потапенко М.В. В целом процедура не из приятных, но врач постарался провести её как можно быстрее и комфортней. В общем отношением и действиями врача я довольна
Катерина
Звернулася в Он-клінік для проходження УЗД мягких. Лікар Величко І.О. була уважна, чуйна. Оглянула уважно. Вислухала мої скарги, потім оглянула. Все зрозуміло об'яснила і порекомендувала подальші дії. Я залишилася задоволена. Лікаря буду рекомендувати друзям і знайомим.
Звернулася до лікаря Кітура Оксана Євгенівна з болями в животі. Після детальної консультації лікар направила на обстеження, після чого було виявлено виразку 12-палої кишки. На даний момент знаходжуся на лікуванні, назначене медикаментозне лікування, після якого я стала себе почувати краще. Загалом враження гарне, лікар уважна, правильно визначила необхідні дослідження для поставлення діагнозу. Рекомендую лікаря як гарного спеціаліста.
Екатерина
Маніпуляцію проведено професійно, дискомфорт мінімізовано. Лікар-спеціаліст чудово все пояснила доступною мовою. Було виявлено причину симптомів, які турбують, також виявлено, що симптоми захворювання ШКТ можуть призводити до болю в спині, дуже важливо, що лікар це уточняє при поясненні результатів обстеження. Надано доцільні рекомендації щодо подальших обстежень. Обстеження проводив лікар Потапенко М.В.
Звернулася до клініки до уролога Єрошенко Ігоря Олександровича. Були святкові дні, але клініка працювала, чому я була рада, бо потребувала термінової консультації. Лікування, призначення лікарем, дало свої результати. Мала можливість також в клініці зробити УЗД дослідження та ін`єкції. Ввічливий персонал, приємні ціни. Дуже вдячна. Рекомендуватиму знайомим як саму клініку так і лікаря.
Майрам
Ходила на УЗД до лікаря Величко А.В. Залишилась усім задоволена. Лікар майстер своєї справи, який прогляне кожний сантиметр. Дуже ввічлива та чуйна. Завжди підкаже до кого краще звернутися після огляду на УЗД. Дуже вдячна таким лікарям.
Проходила в данной клинике гастроскопию для диагностики проблем в ЖКТ. Врач Потапенко Марина Владимировна быстро и профессионально провела данную процедуру, быстро и с минимальным дискомфортом. Не успела и понять как процедура и закончилась :) Рекомендую в этой клинике проходить подобные исследования, чувствовала себя комфортно и всё прошло замечательно.
Константин
Пришёл, увидел, вылечил (за 10 сеансов). Доктор назначил хорошие таблетки и свечи, надавал кучу толковых советов, ответил на все вопросы. Спасибо ему.
Ірма
Все було дуже добре і лікар дуже хороша. Вислухала мене повністю, подивилася всю історію моєї хвороби, врахувала всі нюанси, які я говорила з приводу свого стану. Зараз призначила додаткові обстеження. Усім задоволена! Прийду повторно.
Ира Бильда
Божественний лікар і як людина, без перебільшень. За 7 років перший фахівець, який взагалі знайшов причину моїх бід. Навіть подумати не могла, що причина в цьому. Всі лікарі твердили з точністю навпаки. Дай Бог здоров'я Надії Володимирівні.
Богдан
Прекрасний компетентний лікар. Проконсультувала з кількох питань, включаючи і не зовсім прямо по своїй спеціалізації. Нічого не "впарювала". Разом, розібрали усі питання, які мене цікавили. Дуже задоволена результатами лікування.
Соломія
Михайло Іванович досвідчений лікар, та просто чудова людина! Звернулася до нього з досить делікатною проблемою. Спеціаліст уважно вислухав, запропонував варіанти вирішення її, та призначив лікування. Все допомогло. Дякую!
Яна Бережна
Зверталася до лікаря проктолога Пурденко С. В.Лікар з великої літери, чудова людина!!!Все на вищому рівні, огляд взагалі безболісний!!!
Павел Т.
Відмінний лікар, професіонал своєї справи, все доступно пояснила, простою мовою. І головне - лікування виписала в друкованому вигляді, а не від руки, почерк лікарів всім добре відомий. Візитом залишився задоволений! Прийду ще раз!
Т.Р.О.
Дуже приємний фахівець. Дуже чітко все пояснює. Лікар розповідає про "підводні камені", які можуть зустрітися під час лікування, та як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Прийомом залишилася задоволена. Обов'язково прийду ще! Дякую!
Нич Алла
Дуже задоволені прийомом, лікар ретельно нас оглянула. Все влаштувало. Пролікувалися, Лікування швидко та ефективно допомогло. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Однозначно раджу.
Оскана
Дуже сподобалося як вона дохідливо, інформативно все пояснює. Толково, м'яко, спокійно, грамотна людина! Підхід дуже коректний, спокійний, комплексний. Призначене лікування допомогло вже наступного дня. Усім задоволені! Дякую!
Ника
Дуже хороший лікар! від багатьох колишніх пацієнтів Михайла Івановича чую лише позитивні відгуки. А сьогодні і самому довелося звернутися до нього за допомогою. І справді лікар кваліфікований. Завдяки своєму досвіду, він ефективно допоміг мені. Рекомендую!
Рита
Все по справі. Отримала грамотну консультацію та рекомендації, схему лікування для поліпшення сезонного стану. При чому по два-три аналога на кожен препарат. Лікар приємна та спокійна жінка. Всім задоволена. Рекомендую!
Сергій
Хороший спеціаліст, немає що сказати. Був на консультації, думав що все закінчиться операцією. Але на превелике щастя обійшлося. Дякую Вам за призначене лікування!
Сніжана
Професійний лікар. Дуже задоволено її роботою! Була у багатьох спеціалістів, але допомогти мені зуміла лише Катерина Миколаївна. Дякую!
Віктор
24 квітня '19р.
Обратился в ОН Клиник с ЗППП, после назначания курса, докторомурологом (Ерошенко Игорь Александрович) был приятно удивлен результатом повторных анализов, которые не подтвердили первый. Очень доволен професионализмом колектива даной клиники.
Сніжана
Лікувалася в Олени Миколаївни!Дуже їй вдячна!Лікування пройшло успішно!Це гарна жінка,спеціаліст свого діла,грамотна,чуйна,як мама!Рекомендую!
Сергей
17 квітня '17р.
Первый раз в жизне пришёл на приём, с не малым волнением. Доктор был не очень вежлив, грубо объяснив чно надо готовиться (клизмиться) чего я не знал. Осмотра так и не было, но теперь буду идти к другому специалисту. Доверюсь отзывам.
Таисия
Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.
Василий
Грамотный и тактичный доктор. Провел необходимое лечение, распиал план лечения, дал рекомендации. Благодарен за оказанную помощь.
Тетяна
Леся Олександрівна завжди допомога, підкаже. Дуже чуйний та уважний лікар.
Олена
Гарний лікар і чудова людина! Була на діагностиці нирок. Світлана Виктороівна дуже ретельно все перевірила, мені сподобалась.
Євген Михайлович досвідчений лікар! Допоміг мені поставити діагноз у складному випадку. Лікування пройшло вдало. Дякую!
Валерий
Андрей Юрьевич - отличный специалист, помог вылечить геморрой.
Саймон
Работает очень грубо, такое чувство, что тебя осматривает человек, который только что дробил гранит киркой.
Никита
Классный опытный специалист, доверяю ей.
Юрий
Ерошенко классный мужик, а уролог так вообще суперовый! Пару раз к нему обращался – быстро вылечил, никаких заметаний.
Света
У Натальи Вадимовны полезно не только на процедурах побывать, но и консультацию получить по любым специальным вопросам. Отличный косметолог с большим опытом и глубокими профессиональными знаниями!
Обращалась для лечения молочницы. Все прошло отлично. Спасибо!
Максим
Андрей Юрьевич – доктор, котрому можно доверить свои проблемы. У него полная конфиденциальность, передове методы лечения, приемлемые цены. Так, что советую!
София
Рижонкову многие пациенты уважают и на прием к ней стреляться попасть. Она опытнейший гинеколог, обязательно поможет.
Вячеслав
Консультировался по поводу питания. С помощью советов врача теперь все хорошо. Спасибо!
Денис
Понравилось у Натальи Викторовны УЗИ проходить. В совершенстве свою работу знает, терпелива и тактична. Спасибо за развернутое и подробное заключение, пригодилось!
Спасибо за эффективную терапию!
Максим
Доктор с огромным опытом, быстро провела диагностику, прекрасно все объяснила.
Олена Миколаївна гарна жінка, приємний та акуратний гінеколог. Завжди підтримає, порекомендує, якісно вилікує. Дякую їй!
Святослав
Диагностикой доволен, сейчас прохожу лечение.
Ульяна
Помог в лечении дисбактериоза влагалища. Теперь чувствует себя намного лучше.
Элла
21 травня '16р.
Пришла на прием с сыпью на половой губе. Врач назначила мазь, через неделю никаких следов не осталось

Лікарі клініки ОН Клінік Полтава

Придбати
CHECK-UP чоловічій в Он Клінік Полтава
CHECK-UP чоловічій в Он Клінік Полтава
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00