Медичний центр Здоров'я у Полтаві

Полтава, вул. Стрітенська, 42
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві входить до складу групи медичних центрів, надає кваліфіковану медичну допомогу, виконує лабораторну діагностику хвороб. Заклад виконує понад 450 аналізів..

Послуги, які надає медзаклад:

• алергопроби;
  • інфекційні дослідження;
  • цитологічні;
  • імунологічні та інші.

Основні переваги медцентру — сучасна високотехнологічна лабораторія, обладнання експертного рівня, висококваліфіковані лікарі, великій вибір послуг, зручне розташування.

Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві — це іноваційні методи діагностування, якісні та точні дослідження, багаторівневий контроль якості.

Медичний центр Здоров'я у Полтаві, вартість послуг:

Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
Врач от бога!
Поля
Осеью сильно заболела, потому назначили кучу анализов, чтобы определить, что именно вызвало мое состояние. Анализы я сдавала в этой клинике. Спасибо, что приложили руку к моему выздоровлению. Сейчас чувствую себя прекрасно, уверена, что это все благодаря качественной диагностике!
Нинель
Лучшая лаборатория в Полтаве. Неоднократно пользовалась ее услугами, всегда быстро и качественно выполняют свою работу.
Полина
Сдавали тут с мужем анализы. Хорошая лаборатория, то что нужно для правильной диагностики и будущего лечения
Катерина
Дуже хороший лікар! Уважна, гарно пояснює і добре ставиться до пацієнтів. Раджу:)
АЛЛА
Лікарь дуже гарний та чуйний.Лікувалась сама з приводу ерозії,результат на 100.Потім звернулась з донькою теж допомогла.Рекомендую всім.Лікарь ненавязує придуманих аналізів,та препаратів.Підхід знайде для самих.Завжди прийде на допомогу.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.