Медичний Центр Здоров'я в Полтаві

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві входить до складу групи медичних центрів, надає кваліфіковану медичну допомогу, виконує лабораторну діагностику хвороб. Заклад виконує понад 450 аналізів..

Послуги, які надає медзаклад:

• алергопроби;
  • інфекційні дослідження;
  • цитологічні;
  • імунологічні та інші.

Основні переваги медцентру — сучасна високотехнологічна лабораторія, обладнання експертного рівня, висококваліфіковані лікарі, великій вибір послуг, зручне розташування.

Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві — це іноваційні методи діагностування, якісні та точні дослідження, багаторівневий контроль якості.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Поля
22 березеня '19г.
Осеью сильно заболела, потому назначили кучу анализов, чтобы определить, что именно вызвало мое состояние. Анализы я сдавала в этой клинике. Спасибо, что приложили руку к моему выздоровлению. Сейчас чувствую себя прекрасно, уверена, что это все благодаря качественной диагностике!
Нинель
21 березеня '19г.
Лучшая лаборатория в Полтаве. Неоднократно пользовалась ее услугами, всегда быстро и качественно выполняют свою работу.
Полина
02 березеня '19г.
Сдавали тут с мужем анализы. Хорошая лаборатория, то что нужно для правильной диагностики и будущего лечения

Лікарі клініки Медичний Центр Здоров'я в Полтаві

Шевченко Інна Ігорівна
Гінеколог
Консультація 300 грн.
Обрати фах
  • Гінеколог
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. М. Дмитрієва, 6Д, (колиш. Володарського), 4-й поверх
7,4
Полтава вул. М. Дмитрієва, 6Д, (колиш. Володарського), 4-й поверх
7,3
Полтава вул. Олеся Гончара, 27а
Діагностична клініка "МРТ-Центр" на Гончара пропонує якісну та достовірну діагностику організму за допомогою магнітно-резонансного томографії. Фахівці клініки мають спеціалізовану медичну освіту та багаторічний досвід роботи.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00