Поліщук Оксана Ігорівна

Психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам позбутися депресії, панічних атак та стресу, зняти нервозність, налагодити відносини з родичами, партнерами по бізнесу та близькими людьми. Здійснює прийом дорослих та дітей. В роботі використовує сучасні методики.

Ці- рамон
Мені все дуже сподобалось. Лікар зв'язався зі мною заздалегідь, попросила підготуватися до прийому, щоб отримати більше користі від зустрічі. Після бесіди доктор виділила основне, ми опрацювали проблемні моменти. Я задоволена!
Остап
Після першого сеансу я відчув полегшення. Не велика, але є. Мені дуже сподобалося, що зі мною зв'язалася за по телефону, та дала мені домашнє завдання. Лікар вміє розташувати до відвертої розмови. З нею хочеться ділиться проблемами.

• 2013–2017 рр. — Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціалізація: психологія.

• 2015 р. — «Вступ до основного ступеня символдрами», Українська громадська організація «інститут розвитку символдрами та глибинної психології».
  • 2016 р. — «Інтенсивне пропрацювання основного ступеня символдрами. Робота з долею.», Українська громадська організація «Інститут розвитку символдрами та глибинної психології».
  • 2017 р. — «Кататимно-імагінативна психотерапія психосоматичних розладів», Українська громадська організація «Інститут розвитку символдрами та глибинної психології».
  • 2015–2019 рр. — Буковинський проект групової психотерапії, напрямок – Гештальт-терапія. м. Чернівці.

• УСП та Символдрама.