Кіхтяк Олеся Павлівна

Ендокринолог
лікар вищої категорії
доктор медичних наук
професор
Лікар-ендокринолог, доктор медичних наук, проводить УЗ діагностику щитоподібної залози. Проводить лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, дифузного зобу, ниркової недостатності.

18 травня '16р.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
Анастасія
Олеся Павлівна, то лікар від Бога! Висококваліфікований спеціаліст, що постійно розвивається у своїй ніші, відслідковує найновіші можливості, шоб допомогти своїм пацієнтам. Має чуйний та особистісний підхід до кожного. Щаслива що потрапила до неї!

• 1990 г. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • 1992 г. - клінічна ординатура, на базі кафедри ендокринології;
  • 1995 г. - аспірантура, на базі кафедри ендокринології;
  • Науковий ступінь - Доктор медичних наук, професор.

Курси

• 2011 г. - курси підвищення кваліфікації, м. Київ

Участь в асоціація

• Член Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (European Association for the Study of Diabetes – EASD);
  • Член Української діабетичної асоціації;
  • Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (в рамках Американської Академії Антиейджингу (А4М);
  • Член Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS).