Сторінка 12. Лікарі у Львові (Франківський район)

Надаю перевагу контурній пластиці оличчя, адже у Львові є дуже хороший спеціаліст - Кравець Оксана Ярославівна. Завдячуючи їй я маю просто бездоганний бигляд.
18 березеня '20 г.
Тамара
Якщо ви бажаєте мати чудовий вигляд та хочете спробувати ін'єкційні процедури по догляду за обличчям звертайтеся до Кравець Оксани Ярославівни. Дуже гарний спеціаліст.
18 березеня '20 г.
05.04.2017
Коли Наталія Іванівна діагностувала в мене геніальний герпес, я була дуже здивована. Я зрозуміла, що службовий роман був зайвим. Мокра призначила мені медикаменти, я пройшла повний курс лікування. Тепер дана проблема мене уже не хвилює.
30 листопада '-1 г.
29.03.2017
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар вищої категорії. Надає консультації акушера-гінеколога. Є фахівцем з ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних. Спеціалізується на лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, гонорея (трипер), молочниця (кандидоз), папіломавірусна інфекція, трихомоніаз, хламідіоз). Володіє сучасними діагностичними та лікувальними методиками, зокрема кольпоскопією. Здійснює ведення вагітності.
Консультація від 450 грн.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні і відновленні шкірних покривів. Володіє такими методиками, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія. Займається лікуванням пігментації, акне, постакне, розацеа, куперозу, себорейного дерматиту.
Невролог
Викликати лікаря додому
Палинская Виктория Игоревна специализируется на лечении рассеянного склероза, мышечной дистрофии, черепно-мозговых и травм спинного мозга. Лечит инсульты и постинсультные состояния, хронические нарушения кровотока, болезнь Альцгеймера, ревматизм, ревматоидный артрит, системная красная волчанка. Доктор также предоставляет услуги по лечению хронического бронхита, альвеолита, гастрита, энтеро-колита, гломерулонефрита, пиелонефрита, сахарного диабета, зоба, миомы матки, бесплодие. Ведет детей с ДЦП, аутизмом, эпилепсией. Является автором многих научных работ, в том числе патентов и авторских прав.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог
Врач-терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог, семейный доктор, ему присвоена вторая квалификационная категория. Специализируется на лечении заболеваний, желудка, тонкого и толстого кишечника, кардиосистемы, верхних дыхательных путей, легких, имеет опыт в оказании экстренной помощи при неотложных состояниях, проводит функциональные обследования и расшифровку результатов анализов. Участвует в заседаниях Ассоциации семейных врачей Украины.
Стоматолог-терапевт, ортодонт
Врач, практикующий в терапевтической стоматологии. Специалист по отбеливанию зубов и их реставрацию, лечению кариеса, который глубоко затронул зубную ткань. Татьяна Александровна Стецишин, основываясь на современные методики, проводит лечение пародонтита, гингивита, пародонтоза. Оказывает услуги по исправлению прикуса зубов, установлению брекетов, пломбированию корневых каналов и восстановлению структуры зуба.
Хірург, Проктолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги по цих напрямках. Займається діагностикою та лікуванням гострих станів та захворювань органів черевної порожнини та малого тазу. Володіє методиками лапароскопічної та малоінвазивної хірургії. Проводить видалення анальних кондилом, геморроїдектомію.
Психотерапевт, Психоневролог
21 рік досвіду
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Консультація от 550
Стоматолог-ортопед
Ігор Михайлович лікар стоматолог-ортопед, практикує всі сучасні технології ортопедичного лікування в стоматології. Займається протезуванням за допомогою коронок, виготовлених з кераміки, мостоподібних протезів та інших.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. Галина Степанівна використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології. Лікує карієс, пародонтит, пульпіт, зубний камінь.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Веде консультативний прийом. Консультує з приводу гінекологічних захворювань і планування сім'ї. Виконує ведення вагітних протягом усього терміну. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів, анемію у вагітних, загрози переривання вагітності. Проводить УЗД органів малого тазу, біопсію шийки матки, вишкрібання цервікального каналу та інші діагностичні та лікувальні процедури.