Сторінка 13. Лікарі у Львові (Франківський район)

06.04.2017
Катерина Володимирівна допомогла мені під час загрози викидню. Її лікування і поради допомогли мені зберегти дитину. Також, пізніше у мене була загроза передчасних пологів. І, знову, мені допомогла Катерина Володимирівна. Тепер я молода мама.
02.04.2017
Спостерігалася у Піцик, коли була вагітна. Про лікаря можу сказати, що вона уважна, дає цінні поради. Також хочу відзначити, що непотрібних аналізів, як часто роблять інші лікарі, вона не призначає. Вагітність пройшла непомітно і без ускладнень, але під час пологів виникли деякі труднощі. Галина Василівна швидко все вирішила. У мене тепер є здоровий син.
30.03.2017
До Лобозинської Катерини Володимирівни ми зверталися з чоловіком з приводу планування сімʼї. Перед тим, як завагітніти, ми вирішили проконсультуватися у досвідченого спеціаліста. Катерина Володимирівна дала нам багато корисних порад для укріплення репродуктивної системи й організму в цілому.
26.03.2017
Галина Василівна допомогла мені подолати анемію у період вагітності. Після певних діагностик вона призначила мені лікування. Згодом, мій стан покращився. А головним було те, що лікування було безпечним для дитини. Я вдячна Галині Василівні за кваліфіковану допомогу.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Веде консультативний прийом. Консультує з приводу гінекологічних захворювань і планування сім'ї. Виконує ведення вагітних протягом усього терміну. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів, анемію у вагітних, загрози переривання вагітності. Проводить УЗД органів малого тазу, біопсію шийки матки, вишкрібання цервікального каналу та інші діагностичні та лікувальні процедури.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Консультує з приводу планування сім'ї. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД для вагітних. Лікує безпліддя, загрози викидня та передчасних пологів, супутніх патологій під час вагітності, порушення матково-плацентарного кровообігу, запальні захворювання жіночих статевих органів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, поліпектомію та інші сучасні гінекологічні маніпуляції.
Консультація від 450 грн.
Ендоскопіст
Викликати лікаря додому
Ірина Ярославівна займається інструментальної діагностикою верхнього відділу шлунково-кишкового тракту, проводить контроль за терапевтичними заходами. Виконує езофагогастродуоденоскопію (за потреби з біопсією).
Уролог, Андролог, Сексолог
Лікар спеціалізується в області урології, андрології та сексології. Лікує аденому простати, пієлонефрит і сечокам'яну хворобу. Консультує пацієнтів з питань, пов'язаних із сексуальною орієнтацією, фізіологією сексуальних відносин, статевим розвитком. Приймає пацієнтів із затримкою еякуляції, болем під час статевого акту та еректильною дисфункцією.
Стоматолог
Лікар працює з основними захворюваннями ротової порожнини. Головним образом спеціалізується на гінгівітах, пародонтитах, пульпітах. Лікує карієс. Проводить профілактичні прийоми. Розробляє індивідуальні схеми профілактики та лікування.
Стоматолог-хірург
Ігор Михайлович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Видаляє зуби, розкриває абсцеси, лікує періотістит, альвеоліт, лімфаденіт.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Дерматовенеролог
Лікар Куліш Христина Миколаївна проводить пілінги, спеціалізується в області апаратної косметології . Розробляє індивідуальні схеми відновлення шкірних покривів на підставі загального стану пацієнта. Використовує безпечні та ефективні методики впливу, засновані на сучасних косметичних препаратах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог спеціалізується на комплексному обстеженні та дослідженні порожнини рота у дітей. Займається лікуванням молочних зубів, карієсу, зубного каменю, пародонтозу, пародонтиту. Романів Христина Назарівна надає допомогу в лікуванні та видаленні зубів, терапії гінгівіту і пульпіту.
Дерматовенеролог
Лікар Мацура Ольга Степанівна спеціалізується на таких ін’єкційних методиках, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія. Також спеціаліст займається лікуванням акне, постакне, розацеа, куперозу, себорейного дерматиту, пігментації. Також надає послугу омолодження шкіри кистей рук.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Психотерапевт, Психолог
21 рік досвіду
Врач Фрик-Палагицкая Наталья Григорьевна – с 15-летним стажем работы, специализируется в психологии и психотерапии. Обратиться к врачу можно с проблемой бесплодия, когда его причиной является нарушение психоэмоционального состояния. Она оказывает помощь в дородовом и послеродовом периоде, предупреждая развитию тяжелой депрессии. Специалист занимается решением проблем в семейный, межличностных отношениях, работает с подростками и дает рекомендации по общению родителей с детьми.
Консультація від 450 грн.