Постил Артур Олегович

Стоматолог-эндодонт
Врач специализируется на лечении корневых каналов зуба и пломбировании зубов. Принимает пациентов с воспалением корневых каналов, инфицированием пульпы различного генеза. Успешно лечит все виды кариеса, пульпит, периодонтит, кисты зубов, повышенную чувствительность к горячему и холодному. В работе использует современные методики.

Віталій
Не перший рік обслуговуюсь у Клініці Доброго Стоматолога. Нещодавно довелося відвідати відділення, яке відкрилося по вул. С. Крушельницької 7. У клініці створені чудові умови, ввічливий персонал, сучасне обладнання. А професійність та уважність лікаря Артура Олеговича заслуговує на окрему подяку. Так тримати! Успіхів Вам!
Olga Mashevska
Була на прийомі у Постила Артура Олеговича вперше (як і в самій клініці), тому хочу поділитися своїми враженнями про лікаря і персонал. Все сподобалося, персонал ввічливий, лікар протягом прийому постійно з’ясовував мій стан («чи не болить», «чи нормально себе почуваю»). Робота лікаря акуратна, без будь-яких ушкоджень ротової порожнини. Стосовно якості пломб поки що рано говорити, але на даному етапі все чудово! Дякую!)
Alena Zolt
09 ноября '20г.
Хочу сказати: "ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ" Артуру Олеговичу та коллективу Клініці Доброго Стоматолога. Я маю дуже великий негативний досвід в лікуванні зубів, тому мала дуже великий переляк ідучі в клініку. Прийшла по рекомендації друзів і не пожалкувала. Стільки витримки, чуйності та турботи до пацієнта я, мабуть, ще не бачила. Все було зроблено професійно, майстерно, делікатно та без болю (лікування каналів та протезування). Дякую, дякую, дякую всьому коллективу та особисто Артуру Олеговичу! Ця клініка назавжди моя, моїх знайомих, родичів та друзів. А ще це те місце, де виконують твої забаганки, місце для дуже вередливих клієнтів:)Клиника Доброго Стоматолога на Соломии Крушельницкой
PetrO
10 сентября '20г.
Це те місце, де не страшно відкрити рота! А ще тут будуть боротися, навіть, за самий безнадійний зуб і врятують! Дуже кваліфіковані і відповідальні лікарі, а особливо Постил Артур Олегович. Сучасне обладнання (мікроскопи, кт і багато ін)., сучасний ремонт, привітний персонал. 10 із 10
Gennady O
Первый раз побывал в этой клинике, очень хорошее обслуживание. Думал, что зуб уже не спасти, но врач смог полечить, все очень качественно, ну и цена соответствующая.
Марія Воскобойник
12 мая '20г.
Постил Артур Олегович - це лікар, який допоміг перебороти страх перед стоматологами. Якісно і абсолютно не боляче. Дякую.
Женя
Просто чудовий лікар! У мене немає слів щоб виразити на скільки я йому вдячна! Усім відомо зо зубний біль, один із найжахливіших. Ось одного разу, з цим, мені довелося зустрітися з Артуром Олеговичем. Лікар все зробив максимально добре. Рекомендую!
Юліан
Якось у мене раптово, дуже сильно заболів зуб. Біль був нещадним, я не могла спати вночі. На ранок я одразу поїхала до цього лікаря на прийом. Він мене огляну, оголосив свій вердикт, та запропонував лікування. Я погодилася. Додому я вже поїхала із здоровим зубом.

• 2009-2014 гг. — Международная академия экологии и медицины.

• 2014 г. — Первый съезд стоматологов Украины.
  • 2015 г. — Современные стратегии профилактики в лечении стоматологических заболеваний: мировой опыт и перспективы развития.
  • 2018 г. — Эндодонтия: принципы работы с микроскопом.
  • 2018 г. — Стандарты обслуживания клиентов. Алгоритм работы с клиентом.
  • 2018 г. — Клинические алгоритмы и практические навыки неотложной медицинской помощи в практике доктора-стоматолога.
  • 2018 г. — Первичная эндодонтия. Инструментальная обработка корневых каналов.
  • 2019 г. — Эндодонтическая микрохирургия.
  • 2019 г. — Секреты качественной эндодонтии. Эндодонтическое лечение.