Постил Артур Олегович

Стоматолог-ендодонт
Лікар спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зуба і пломбування зубів. Приймає пацієнтів із запаленням кореневих каналів, інфікуванням пульпи різного генезу. Успішно лікує всі види карієсу, пульпіт, періодонтит, кісти зубів, підвищену чутливість до гарячого і холодного. В роботі використовує сучасні методики.

Віталій
Не перший рік обслуговуюсь у Клініці Доброго Стоматолога. Нещодавно довелося відвідати відділення, яке відкрилося по вул. С. Крушельницької 7. У клініці створені чудові умови, ввічливий персонал, сучасне обладнання. А професійність та уважність лікаря Артура Олеговича заслуговує на окрему подяку. Так тримати! Успіхів Вам!
Olga Mashevska
Була на прийомі у Постила Артура Олеговича вперше (як і в самій клініці), тому хочу поділитися своїми враженнями про лікаря і персонал. Все сподобалося, персонал ввічливий, лікар протягом прийому постійно з’ясовував мій стан («чи не болить», «чи нормально себе почуваю»). Робота лікаря акуратна, без будь-яких ушкоджень ротової порожнини. Стосовно якості пломб поки що рано говорити, але на даному етапі все чудово! Дякую!)
Alena Zolt
Хочу сказати: "ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ" Артуру Олеговичу та коллективу Клініці Доброго Стоматолога. Я маю дуже великий негативний досвід в лікуванні зубів, тому мала дуже великий переляк ідучі в клініку. Прийшла по рекомендації друзів і не пожалкувала. Стільки витримки, чуйності та турботи до пацієнта я, мабуть, ще не бачила. Все було зроблено професійно, майстерно, делікатно та без болю (лікування каналів та протезування). Дякую, дякую, дякую всьому коллективу та особисто Артуру Олеговичу! Ця клініка назавжди моя, моїх знайомих, родичів та друзів. А ще це те місце, де виконують твої забаганки, місце для дуже вередливих клієнтів:)Клиника Доброго Стоматолога на Соломии Крушельницкой
PetrO
Це те місце, де не страшно відкрити рота! А ще тут будуть боротися, навіть, за самий безнадійний зуб і врятують! Дуже кваліфіковані і відповідальні лікарі, а особливо Постил Артур Олегович. Сучасне обладнання (мікроскопи, кт і багато ін)., сучасний ремонт, привітний персонал. 10 із 10
Gennady O
Первый раз побывал в этой клинике, очень хорошее обслуживание. Думал, что зуб уже не спасти, но врач смог полечить, все очень качественно, ну и цена соответствующая.
Марія Воскобойник
12 травня '20р.
Постил Артур Олегович - це лікар, який допоміг перебороти страх перед стоматологами. Якісно і абсолютно не боляче. Дякую.
Женя
Просто чудовий лікар! У мене немає слів щоб виразити на скільки я йому вдячна! Усім відомо зо зубний біль, один із найжахливіших. Ось одного разу, з цим, мені довелося зустрітися з Артуром Олеговичем. Лікар все зробив максимально добре. Рекомендую!
Юліан
Якось у мене раптово, дуже сильно заболів зуб. Біль був нещадним, я не могла спати вночі. На ранок я одразу поїхала до цього лікаря на прийом. Він мене огляну, оголосив свій вердикт, та запропонував лікування. Я погодилася. Додому я вже поїхала із здоровим зубом.

• 2009-2014 рр. — Міжнародна академія екології та медицини.

• 2014 р. — Перший з'їзд стоматологів України;
  • 2015 р. — Сучасні стратегії профілактики в лікуванні стоматологічних захворювань: світовий досвід і перспективи розвитку;
  • 2018 р. — Ендодонтія: принципи роботи з мікроскопом;
  • 2018 р. — Стандарти обслуговування клієнтів. Алгоритм роботи з клієнтом;
  • 2018 р. — Клінічні алгоритми та практичні навички невідкладної медичної допомоги в практиці лікаря-стоматолога;
  • 2018 р. — Первинна ендодонтія. Інструментальна обробка кореневих каналів;
  • 2019 р. — Ендодонтична мікрохірургія;
  • 2019 р. — Секрети якісної ендодонтії. Ендодонтичне лікування.