Мизак Андрій Степанович

Нейрохірург, Ортопед, Травматолог
лікар вищої категорії
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.

Вероника
24 травня '18р.
ВРАЧ с большой буквы Мне помог очень Большое спасибо Вам Андрей Степанович и Вашей команде Храни Вас Бог
Ігор
16 травня '18р.
Дуже хороший лікар проводив дві операції на між хребцеву грижу все пройшло успішно Дай Йому Боже Здоровя
Володимир Раковський
10 травня '18р.
Надзвичайно хороший лікар!!!
Юля
Рекомендую,дуже мені допоміг.Залучив лікарів із Польщі,разом провели складну операцію.Іду на поправку.
Роман
Рекомендую з власного "досвіду".
Ліля
Лікар і людина з великої літери. Таких людей є дуже мало. Я ним просто захоплююся. Від Андрія Степановича віє спокоєм і добротою. Це людина без пафосу , людяність на 100%. Таких людей хочеться знати. Я дякую Богу ,що змогла попасти на прийом.
Маріам
Андрій Степанович - лікар від Бога, талановита, порядна, чуйна і чесна людина. Після 6ти годинної операції з видалення гліоми головного мозку, яку проводив Андрій Степанович, мама вже на другий день встала, а на 7ий ми вже поїхали додому! Ми дуже вдячні лікарю за його безкоштовні консультації в особистий час, людяність і талант, блискуче проведену операцію і підтримку!