Господарська Лілія Миколаївна

Дитячий офтальмолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією очних захворювань у дітей. Успішно лікує короткозорість, далекозорість і астигматизм. Виконує перевірку гостроти зору та дослідження очного дна. В роботі використовує традиційні та сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Анюта
Лікар була дуже уважна. Використала всі наявні методи, для того, щоб аналізувати проблему моєї дитини. Все було зроблено на професійному рівні. Результати мене задовільнили у повному обсязі. Рекомендую цього кваліфікованого професіонала.
Лікар приємна, добре розповіла і пояснила все. Ми задавала багато уточнюючих запитань, на які вона без запинки відповідала, видно професіонал своєї справи. Дитині вона теж сподобалася. Прийом пройшов просто чудово! Неодмінно прийдемо ще!

• 2000 р. — закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І. Я. Горбачевського за спеціальністю: лікувальна справа та здобула кваліфікацію лікаря.
  • 2000–2001 рр. — інтернатура за спеціальністю: педіатрія при Тернопільській державній медичній академії імені І. Я. Горбачевського.

• 2011 р. — пройшла спеціалізацію за фахом дитяча офтальмологія при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.
  • 2011 р. — підвищувала кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу «Дитяча офтальмологія» в офтальмологічному відділенні КЗ ТОР «ТОДКЛ» .
  • 2014 р. — курси удосконалення зі спеціальності: дитяча офтальмологія при Харківській медичній академії (ТУ «Сучасні питання дитячої офтальмології»).
  • 2014 р. — курси ПАЦ зі спеціальності: дитяча офтальмологія при Харківській медичній академії .
  • 2014 р. — пройшла атестацію в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.
  • 2017 р. — курси удосконалення зі спеціальності: дитяча офтальмологія при Харківській медичній академії (ТУ «Зміни органу зору при запальних захворюваннях у дітей»).
  • 2018 р. — учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Рефракційний пленер’18».
  • 2018 р. — курси удосконалення зі спеціальності: дитяча офтальмологія при Харківській медичній академії (ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування органу зору у дітей»).
  • 2019 р. — учасник конференції «Сучасні аспекти лікування глаукоми».
  • 2019 р. — курси удосконалення зі спеціальності: дитяча офтальмологія при Харківській медичній академії (ТУ «Сучасні питання дитячої офтальмології»).
  • 2019 р. — дитячий лікар-офтальмолог в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».