Демко Світлана Романівна

Психолог
Доктор Демко Светлана Романовна специализируется в области психологии, ведет прием пациентов, в том числе детей. Проводит индивидуальное консультирование, психодиагностику, устранение стрессовых факторов и их последствий, помогает в решении семейных, межличностных и рабочих конфликтов, проблем между детьми и родителями. Помогает в вопросах профессиональной деформации личности, проводит профилактику психических расстройств, обучает приемам саморегуляции.

Галина Ф.
Я від душі вдячна Світлані Романівні в вирішенні конфліктної ситуації між мною та сином-підлітком. Вона не лише дозволила глянути мені на ситуацію під новим кутом, а і допомогла стати для сина другом. А це для матері справжнє щастя.

Психопрофілактична робота

• психодіагностика;
  • виховання психологічної грамотності з питань стресу, його наслідків, методів профілактики;
  • навчання загальнодоступним методам подолання стресових станів;
  • відпрацювання навичок відмови від негативних звичок, девіантних форм поведінки;
  • попередження руйнування міжособистісних відносин (сімейних, батьківських, товариських);
  • психологічна підтримка найбільш вразливих верств населення (пенсіонери, інваліди війни, праці, безробітні, вихованці дитячих будинків, учні шкіл-інтернатів та ін.);
  • профілактика професійного вигорання, професійної та особистісної деформації;
  • профілактика психічних розладів та аномалій особистісного розвитку;
  • навчання прийомам саморегуляції.

Психологічне консультування

• інтимно-особистісне консультування;