Візія, медичний центр у Дубно

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря у нас працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, ми використовуємо сучасне та точне обладнання. Лікарі є учасниками конференцій та семінарів, де підвищують свою кваліфікацію. Є можливість проконсультуватися зі спеціалістом з м. Київ.

Медичний центр Візія спеціалізується на діагностиці, консервативному та апаратному лікуванні органів зору. Послуги надаються і дорослим, і дітям. На базі медичного центру Візія проводяться систематичні виїзні огляди пацієнтів лякарями-офтальмологами з м.Київ.

Послуги нашого центру:

• Комп’ютерна діагностика зору,
  • Огляд переднього та заднього відрізка ока під мікроскопом (біомікроскопія),
  • Визначення гостроти зору (візіометрія),
  • Огляд очного дна (офтальмоскопія, біомікроскопія)
  • Вимірювання очного тиску (тонометрія),
  • Кератометрія,
  • Авторефрактометрія,
  • Видалення сторонніх тіл,
  • Парабульбарні ін’єкції,
  • Субкон’юктивальні ін’єкції,
  • Масаж повік,
  • Дитяча офтальмологія,
  • Апаратне лікування зору (ортоптика, плеоптика, диплоптика)
  • Підбір окулярів та контактних лінз будь-якої складності
  • Призначення лікування.

На базі нашого медичного центру працює сучасний кабінет апаратного лікування зору. Методики апаратного лікування дозволяють зміцнити зір, а часто і покращити його без хірургічного втручання. Для лікування дитячих патологій зору ефективними є застосування лікувальних апаратів. Є такі в наявності:

• Амбліопанорама,
  • Магнітна терапія,
  • Вакуумний масаж,
  • Вібростимуляція,
  • КПРА

Проблеми зору, при яких рекомендовано проходити курс апаратного лікування:

• Амбліопія,
  • Астенопія
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Візія, медичний центр у Дубно, вартість послуг:

• Апаратне лікування зору (1 сеанс) 300
  • Авторефкератометрія (комп`ютерна діагностика зору) 150
  • Вимірювання очного тиску ( Пневмотонометр Huvitz, тонометр I-Care, тонометр по Маклакову) 150
  • Консультація офтальмолога виїзна 400
  • Консультація офтальмолога первинна -рефрактометрія (комп`ютерна діагностика) -кератометрія (комп`ютерна діагностика) -тонометрія (вимірювання очного тиску) -біомікроскопія (огляд під біомікроскопом) -офтальмоскопія (огляд офтальмоскопом) -візіметрія (визн 300
  • Консультація офтальмолога виїзна повторна (до 2-х тижнів) 300
  • Консультація офтальмолога повторна (до 2-х тижнів) 200
  • Консультація оптометриста -рефрактометрія (комп`ютерна діагностика) -кератометрія (комп`ютерна діагностика) -візіметрія (визначення гостроти зору) -призначення корекції (окуляри, контактні лінзи) 200
  • Заняття на синоптофорі 150

Рекомендую.
Пилип'юк Орест
Рекомендую!
Михайлшин Денис
Гарні рекомендації. Був на прийомі в окуліста. Отримав відповіді на всі свої запитання з приводу зору. Щиро вдячний
Михальчук Анна
Були на огляді в м,Дубно! Дуже хороший сервіс. Була у офтальмолога- відмінно! Уважно, як слід мене оглянули, дуже приємна лікарка, щиро дякую! Рада, що розказали все, що мене цікавило, виписали хороші ліки, загалом з кабінету офтальмолога я вийшла щаслива і в прекрасному настрої.

Лікарі клініки Візія, медичний центр у Дубно

Мандзюк Павла Олександрівна
Офтальмолог
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
8,8
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
Пн — Пт: 08:45-17:45
Рівне вул. Київська, 78 Г (територія Обласної лікарні)
7,2
Медичний діагностичний центр "Експерт" проводить всебічну діагностику організму за допомогою сучасного комп’ютерного томографа відомого виробника. Фахівці центру мають кваліфікацію, постійно приймають участь у семінарах, конференціях міжнародного рівня.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр "Дім здоров’я" почав роботу у 2001 році, займається діагностикою та терапією хронічних патологій методами східної та нетрадиційної медицини. Лікарі центру пройшли профільну підготовку в Україні та за кордоном.
9,7
Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 08:00-17:00