Гомзар Ігор Георгієвич

Проктолог
Проктолог спеціалізується на лікуванні та усуненні патологічних змін в процесі функціонування заднього проходу людини. Займається висіченням анальної тріщини та видаленням кандилом. Застосовує сучасні методи боротьби з гемороєм: дезартерізацію, лігірування з використанням латексних кілець. Надає послуги з бужирування анусного отвору. Проводить консультацію по питанням, що стосуються роботи задньопрохідного каналу. Має вищу категорію з хірургії.

Тарас
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!

• 1991 р. - Рівненське базове медичне училищє;
  • 1997 р. - Львівський державний медичний університет ім.Д.Галицького, лікувальний факультет;
  • 1999 р. - Інтернатура за спеціальністю ”Хірургія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім. І.Я.Горбачевського та Центральної міської лікарні.

Курси

• 2016 р. - пройшов курси спеціалізації за спеціальністю ”Проктолог” в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.