Клініки флебології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Оперативне лікування варикозної хвороби І ступеню: ЕВЛК 16000 грн
Консультація Флеболога 500 грн
Знайдено 5 клінік

Колядич Тетяна
Рекомендую.
Пилип'юк Орест
Рекомендую!
Михайлшин Денис
Гарні рекомендації. Був на прийомі в окуліста. Отримав відповіді на всі свої запитання з приводу зору. Щиро вдячний
Олена
В клініку звернулася вперше і була приємно вражена. Все організовано на вищому рівні, починаючи з дівчат на рецепції, ввічливий та привітний персонал. Але особливу подяку хочу висловити Кузіву А. Р. за його професіоналізм та гарне ставлення до мене, як до пацієнта та просто людини! Це чудовий лікар, розумний, спеціаліст, компетентний у своїй справі. Це та сама людина, яка потрібна, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям! Рекомендую всім своїм знайомим як висококваліфікованого спеціаліста! Бажаю всім працівникам клініки здоров'я, мирного неба і вдячних пацієнтів!
9,7
Рівне вул. Грушевського, 26, 2 пов.
Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики. Приймає лікар: Тофан Петро Миколайович
  • Оперативне лікування варикозної хвороби І ступеню: ЕВЛК 16 000
  • Оперативне лікування варикозної хвороби ІІ ступеню: ЕВЛК 18 000
  • Оперативне лікування варикозної хвороби ІІІ ступеню: ЕВЛК 20 000
  • Склеротерапія, 1 зона (1 процедура) 10 000
  • Первинна консультація лікаря хірурга-флеболога 500
8,6
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
  • Консультація Флеболога 500
6,3
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
5,4
Рівне вул. Міцкевича, 108
Косметологічний центр "Алхімія краси" дозволяє відновити природну красу та молодість за допомогою апаратних маніпуляцій, косметичних процедур та пластичної хірургії.
Рівне вул. Костромська, 41
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.