Сімейний лікар, терапевт, гастроентеролог
Займається лікуванням терапевтичних, гастроентерологічних захворювань. Протягом 5 років активно лікує ентеровірусні, респіраторні, захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання печінки та ін.. Працює, як сімейний лікар – підписує декларації з пацієнтами. Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

Полюхович Ольга Григорівна
Лікарю найвища оцінка! Дуже розумна, все детально розповів, все грамотно пояснила. Фахівець, до якого можна і потрібно піти якщо є проблема. Дуже сподобалося, буду рекомендувати. Та неодмінно прийду повторно. Дякую!
Полюхович Ольга Григорівна
Дуже рекомендую, лікар просто шикарний! Пояснила всю суть мого захворювання, я залишилася дуже задоволена. Ще буду звертатися до цього спеціаліста. Все в повному порядку, до клініки у мене ніяких претензій немає. Рекомендую!

• 2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа
  • 2013-2015 роки- інтернатура на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина

• 2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Терапевт, Мануальний терапевт, Голкорефлексотерапевт