Клініки отоларингології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів 145

Сб Нед
Яна
Чудова клініка, чуйні лікарі
Ірина
Звернутися до лікаря поради друзі. Не одноразово чула, що це хороший спеціаліст. Звернулася з проблемою, яку мала ще з дитинства - не правильна форма носа і як наслідок скривлена перегородка носа. Лікар уважно мене обстежив, проконсультував і я відразу відчула, що йому можна довірити своє здоров‘я. Професіонал і хороша людина. Операція пройшла успішно і тепер я маю гарний носик. Успіхів вам та натхнення!
Обращалась к Александру Борисовичу за помощью, очень мне хотелось подкорректировать форму носа. Врач оценил все риски и рассказал все о методе воздействия. Ринопластика была проведена удачно, теперь я обладательница аккуратного носика.
Все Хорошо
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,4
Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
  • Консультація отоларинголога (відеоендоскопічне обстеження, одноразовий ЛОР-пакет) 345
  • Відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів 145
  • Діагностика та лікування храпу 1 450
  • Діагностика та лікування апное (зупинка дихання під час нічного сну) 1 450
  • Одноразовий ЛОР-пакет (для обстеження) 45
Працює з 08:00-19:00
Рівне вул. Карнаухова, 25а
Кабінет отоларинголога Тимощука Олександра Борисовича проводить консультації та лікування пацієнтів, які мають захворювання ЛОР-органів у дітей та дорослих. Приймають лікарі: Тимощук Олександр Борисович, Тимощук Олександр Борисович
Працює з 08:00-15:00
7,5
Рівне вул. Степана Бандери, 47
Профільний медичний центр ЛОР-Центр "ЗахідСлух" займається діагностикой, лікуванням та профілактикой захворювань горла, носа, глотки у дітей та дорослих, а також лікуванням та профілактикой порушень слуху. У закладі працюють лікарі вищої категорії, кваліфіковані фахівці в отоларингології, сурдології.
  • Консультація отоларинголога
  • Консультація дитячого отоларинголога
  • Консультація сурдолога
  • Консультація дитячого сурдолога
  • Відеоендоскопія вуха
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-15:00
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками.
  • Консультація отоларинголога 300
  • Повторна консультація отоларинголога 200