Клініки отоларингології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Хронічний тонзиліт 1800 грн
Консультація ЛОР 400 грн
Знайдено 3 клініки

Комар Владислав
Був на прийомі в оптометрисла, який підбирав мені окуляри. Всім задоволений. До окулярів звик, став нарешті все бачити
Берназ Надія
Дякую за хорошу консультацію з приводу зору. лікування виконую, результат бачу...
Мазуркевич Мирослава
Рекомендую Візію в м.Сарни. Не вперше звертаюся, завжди задоволена.
Олена
В клініку звернулася вперше і була приємно вражена. Все організовано на вищому рівні, починаючи з дівчат на рецепції, ввічливий та привітний персонал. Але особливу подяку хочу висловити Кузіву А. Р. за його професіоналізм та гарне ставлення до мене, як до пацієнта та просто людини! Це чудовий лікар, розумний, спеціаліст, компетентний у своїй справі. Це та сама людина, яка потрібна, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям! Рекомендую всім своїм знайомим як висококваліфікованого спеціаліста! Бажаю всім працівникам клініки здоров'я, мирного неба і вдячних пацієнтів!
9,7
Рівне вул. Грушевського, 26, 2 пов.
Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики.
  • Інгаляція (курс №10) 1 500
  • Інгаляція № 1(без вартості препарату) 150
  • Промивання лакун мигдалин (1 процедура) (без вартості препаратів) 350
  • Кріотерапія мигдаликів (одна процедура) 1 200
  • Курс крітерапія мигдаликів (3 процедури) 3 100
8,8
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Медичний центр Візія у Сарни – це одна з філій офтальмологічної мережі клінік, які займаються наданням кваліфікованих послуг з діагностики, терапії хвороб органів зору. Звернутися до центру можна пацієнтам будь-якого віку. Штат співробітників включає досвідчених професіоналів, які регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, активно беруть участь у конференціях, різних семінарах, де отримують нові знання, навчаються сучасним технологіям.
  • Консультація ЛОР 400
6,3
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками. Приймають лікарі: Корольчук Віктор Володимирович, Крупецька Ольга Олексіївна