Клініки андрології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
33 відгука
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Олена
Приємно вражена. Дуже хороше відношення, лікарі супер, особливо лор Зінчук Василь Юрійович))
Тетяна
Приємно вражена! Я дуже вдячна лікарям, які навіть одразу після Пасхи у святковий день допомогли мені. І дівчатка на ресепшені мені дуже сподобались. Ввічливі та приємні. Дякую вам дуже!
Ольга Конончук
Проходила курс лікування в Лілії Ярославівни. Лікар чудовий. Лікування на достойному рівні. Всі маніпуляції проводились дуже професійні. Рекомендую і цей заклад і лікаря!
25 декабря '18 г.
Тетяна Самарова
Доброго всім дня. Хочу поділитися своїм позитивним враженням від Окфорд. Дуже приємний колектив, хороші та кваліфіковані спеціалісти, які знають свою роботу. Відвідувала сама неодноразово, і були на УЗД з сином. РАДЖУ ВСІМ.
23 декабря '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,4
Рівне вул. Княгиницького, 5а (3 поверх)
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
  • Масаж простати 150
Працює з 08:00-19:00
9,4
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр Oxford Medical в Рівному відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними (безопераційними) методами. У клініці ведуть прийом проктологи, урологи, гінекологи, флебологи, педіатри, неврологи, масажисти, ревматологи, дерматологи, косметологи, отоларингологи та фахівці з ультразвукової діагностики. Приймає лікар: Бульчак Вадим Миколайович
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків 100
  • Масаж простати – 10 сеансів 800
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 08:00-17:00
Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
Працює з 08:30-19:30
5,7
Рівне вул. Данила Галицького, 1
Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.
  • Лікування передчасного сім'явиверження (еякуляції)
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
Працює з 09:00-17:00