Бульчак Вадим Миколайович

Уролог, УЗД-фахівець, Андролог
лікар другої категорії
Доктор спеціалізується в області урології, андрології. Виконує УЗД органів малого тазу, передміхурової залози та сечового міхура. Лікує простатит (хронічний та бактеріальний), інфекційні патології сечостатевої системи, передчасне сім'явиверження.

Володимир Братащук
Декілька днів назад був в уролога. Можу сказати одне, що лікар дуже гарно мене оглянув і на УЗД і на самому огляді. Лікування призначим. Сподіваюсь результат буде хорошим бо вже відчув полегшення. Дякую!

• 2004 р. - Тернопільська державна медична академія;
  • 2006 р. - інтернатура при Львівському державному медичному університеті по циклу "Урологія".

Курсі

• 2006 р. - курси зі спеціалізації по УЗДіагностиці при Львівському державному медичному університеті;
  • постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня для вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок;
  • 2008 р. - ТУ "Лікування артеріальної гіпертензії на базі доказової медицини. Сучасний підхід до болей у спині";
  • 2008 р. - ТУ "Новітні технології в ультразвуковій діагностиці поверхнево розташованих органів";
  • 2009 р. - ТУ при Львівському державному медичному університеті: факультет післядипломної освіти "ТУР передміхурової залози при ДГПЗ";
  • 2009 р. - ТУ "Онкологія";
  • 2009 р. - ПАЦ з урології при Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького;
  • 2010 р. - ПАЦ "Ультразвукова діагностика" кафедра медичної діагностики при Львівському медуніверситеті;
  • 2011 р. - ТУ "Сечокам’яна хвороба";
  • 2012 р. - ТУ "Ендоскопічна урологія", Польща;
  • 2014 р. - ТУ Актуальні питання урології. Курси по літотрипсії на базі відділення інвазивних методів діагностики та лікування РОКДЦ ім. В. Поліщука;
  • 2015 р. - ТУ Актуальні питання урології.