Клініки урології у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи
Послуга Ціна
Консультація дитячого уролога 180
Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Слава, 13 січня '17р.

Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

• Консультація дитячого уролога 180
  • Консультація уролога 180
  • Лікування уретриту
Працює з 08:00-19:00
Рівне вул. Воля, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог. Приймає лікар: Грабовський Дмитро Васильович
Олена, 26 червеня '17р.

Завдяки Царук Ірині Андріївні, і взагалі дякую Всьому персоналу за підтримку, після 7 років чекання, нашому синочку вже 1рік і 3 місяці.

• Консультація лікаря уролога-андролога 120
Працює з 09:00-19:00
Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
Ольга, 12 червеня '17р.

Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.

• Уретроскопія
  • Лікування уретриту
  • Лікування неспецифічного уретриту
Працює з 08:30-19:30
7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• Лікування кісти нирки
  • Лікування нетримання сечі
Працює з 09:00-18:00
7,6
Рівне вул. Драгоманова, 7 (міська поліклініка №2, 2-й поверх)
Приватна практика лікаря хірурга-проктолога Кузьмича С.В. надає пацієнтам медичну допомогу у лікуванні малоінвазивними методами геморою, запалення кишечнику, проводить малотравматичні хірургічні втручання.
Станислав, 21 жовтня '16р.

Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.

• Операція при нетриманні сечі TVT
Працює з 09:00-19:00
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками. Приймає лікар: Хлуднєв Сергій Олександрович
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

• Консультація уролога 195
Працює з 08:00-20:00
5,3
Рівне вул. Данила Галицького, 1
Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.
Наталія, 12 червеня '17р.

Чудове УЗД!

Працює з 09:00-17:00
5,2
Рівне м. Луцьк, пр-т Волі, 3а (1-ий поверх)
Сучасний діагностичний центр "Епіцентр здоров’я і краси" почав працювати у 1996 році, спеціалізується на діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними хворобами. Лікування ведеться за медичними стандартами та принципами доказової медицини
Анастасія, 01 січня '17р.

Уже майже 20 років користуюся послугами «Епіцентра». Високий рівень обслуговування, професійний персонал. Зручно, що в одному місці можна зробити аналізи, усі необхідні дослідження, УЗД, і тут же отримати консультацію лікаря, що нормально по-людськи огляне, не буде виписувати зайвого, а лікування призначить таке, щоб допомагало, а не абищо.

• Консультація уролога 130
  • Повторна консультація уролога 60